MMA PLMMAZawodnik MMA w Ninja Warrior z ważnym przesłaniem: Dzieciaki się rozwijają, nie przejmują głupotami!

Zawodnik MMA w Ninja Warrior z ważnym przesłaniem: Dzieciaki się rozwijają, nie przejmują głupotami!

Paweł Żygliński pojawił się w ostatnim odcinku ”Ninja Warrior” na kanale Polsatu. Zawodnik MMA przed i po swoim starciu miał ważne przesłanie. Żygliński apelował, że program musi cały czas być pokazywany, ponieważ inspiruje młodzież do ciężkiej pracy.

Żygliński

29-latek swój debiut zawodowy odnotował w 2012 roku i stoczył siedem starć. Paweł posiada rekord trzech zwycięstw i czterech porażek. Warto jednak zaznaczyć, że nie było, to budowanie bilansu, a od samego początku podejmowanie wyzwań. Żygliński ryzykował i dawał naprawdę dobre walki. Paweł krzyżował rękawice chociażby z Marianem Ziółkowskim, Vojto Barborikiem oraz Łukaszem Grochowskim, którego pokonał.

Żygliński z ważnym przesłaniem!

Takie zachowania się chwali! Paweł Żygliński pojawił się we wczorajszym odcinku ”Ninja Warrior’. 

Mówią na mnie człowiek orkiestra, albo człowiek wielu twarzy. Wielu moich rówieśników źle skończyło, oni wybrali inną drogę, ja wybrałem drogę sportu/rozwoju. Gdyby sport nie był obecny w moim życiu pewnie dzisiaj siedziałbym w więzieniu. Jest tu mega klimacik i energia. Dziękuję wszystkim. Ten program musi trwać jak najdłużej, bo on inspiruje młodzież. Motywuje młodzież do ciężkiej pracy, wysiłku. Takie dzieciaczki chcą w przyszłości być w Ninja Warrior i dzięki temu trenują, a nie przejmują się bajkami, nie zajmują głupotami. Rozwijają się dzięki temu. Służę jako żołnierz terytorialnej służby wojskowej, jestem nauczycielem w klasach wojskowych, pełnie rolę dowódcy plutonu w moim batalionie. Oczywiście, żeby zapalać innych, samemu trzeba płonąć, dlatego prowadzę szkołę przetrwania dla dzieciaków, dlatego spotykam się z nimi na szkoleniach. To jest moja misja, żeby z nimi być, żeby pomóc im się rozwijać, żeby być dla nich przykładem, że od zera można dojść do prawie bohatera – opowiedział o sobie przed startem.

Paweł w świetnym stylu przeszedł pierwszy tor, lecz w drugim zabrakło doświadczenia. Żygliński zapewnił, że wróci jeszcze do programu, a na koniec widzieliśmy ważne przesłanie.

Jest tu mega klimacik, mega energia. Dziękuję wszystkim. Ten program musi trwać jak najdłużej, bo on inspiruje młodzież, motywuje młodzież do ciężkiej pracy. do wysiłku. Takie dzieciaczki chcą być w przyszłości w Ninja Warrior i trenują, a nie przejmują się bajkami i nie zajmują się głupotami! Rozwijają się dzięki temu. 

Cały odcinek zobaczycie [TUTAJ] Start Pawła w 35 minucie i 1 h 5 min

Zobacz także:

Najman mocno odpowiada Murańskiemu: Młoda spi**dolina! Stary już do mnie nie wyjdzie! Widzieliście?

Marcin Najman na swoim kanale YouTube postanowił odpowiedzieć na słowa Mateusza Murańskiego. Ponadto ”El Testosteron” wypowiedział się dłużej o Kamilu Łaszczyku. Najman postanowił zaprosić pięściarza na sparing do Częstochowy.

12 freak fightów na jednej gali! Oto ostateczna rozpiska PRIME 3: Street Fighter! Co wy na to?

Na wczorajszej II Konferencji Prasowej przed sobotnią galą PRIME 3: Street Fighter poznaliśmy ostateczną rozpiskę imprezy. Kibice freak fightów w Polsce obejrzą tego wieczoru aż… 12 pojedynków!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis