MMA PLKSWMamed Khalidov zapowiada powrót do klatki! Kto będzie przeciwnikiem mistrza KSW?

Mamed Khalidov zapowiada powrót do klatki! Kto będzie przeciwnikiem mistrza KSW?

Mamed Khalidov (35-7-2) w mediach społecznościowych zapowiedział powrót do klatki. Olsztynianin jest w treningu i już niebawem mamy poznać szczegóły jego kolejnego pojedynku.

Khalidov
Foto: KSW

Podopieczny Szymona Bońkowskiego i Pawła Derlacza w ostatnim pojedynku sprawił sensację. Mamed wrócił na tron, ale w jakim stylu. Khalidov potrzebował 36-sekund na znokautowanie w rewanżu – Scotta Askhama.

Zobaczcie jak to wyglądało:

Khalidov zapowiada powrót!

Kibice z niecierpliwością czekają na następny start Mameda Khalidova (35-7-2). Mistrz wagi średniej organizacji KSW zapowiedział powrót do klatki.

A tymczasem trening już zrobiony… i coś dużego szykuje się na horyzoncie

Kto będzie przeciwnikiem Khalidova? Kibice mieli nadzieję, że dojdzie do hitowego starcia z Roberto Soldiciem (18-3). Na tą walkę będzie trzeba trochę poczekać… ”RoboCop” jedenastego września stanie do obrony tytułu. Chorwat podczas KSW 63 zmierzy się z niebezpiecznym Patrickiem Kinclem (24-9).

Zobacz także:

Załęcki chętny na walkę z Sararą w KSW: Nikomu nie odmawiam, mogę walczyć z każdym! [WIDEO] Co wy na to?

Denis Załęcki nie zamierza kalkulować! Zawodnik walczący na gołe pięści trenuje również mieszane sztuki walki. Załęcki jest otwarty na starcie z Tomaszem Sararą, bo jak zapewnia nigdy nie odmawia wyzwań.

Mateusz Murański o Kwiecińskim: Jesteś zwykłym ścierwem! Będzie ciąg dalszy?

Mateusz Murański postanowił w mediach społecznościowych wypowiedzieć się o Alanie Kwiecińskim. Mowa o ostatnim kontrowersyjnym zachowaniu byłego uczestnika ”Ekipy z Warszawy”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis