MMA PLKwiecińskiMateusz Murański o Kwiecińskim: Jesteś zwykłym ścierwem!

Mateusz Murański o Kwiecińskim: Jesteś zwykłym ścierwem!

Mateusz Murański postanowił w mediach społecznościowych wypowiedzieć się o Alanie Kwiecińskim. Mowa o ostatnim kontrowersyjnym zachowaniu byłego uczestnika ”Ekipy z Warszawy”.

”Muran” najbliższy pojedynek stoczy już w sobotę. Mateusz w walce wieczoru Elite Fighters 1 zmierzy się z dużo cięższym – Norbertem ”Warszawskim Dresikiem” Janeckim. Murański w krótkim odstępie czasu stoczy następny pojedynek, a co ciekawe to nie koniec. Mateusz zamierza w wakacje stoczy jeszcze jedną walkę.

Murański o Kwiecińskim: Właśnie straciłeś miano człowieka!

Mateusz Murański postanowił szybko zareagować w mediach społecznościowych. ”Muran” w mocnych słowach wypowiedział się o Alanie Kwiecińskim.

Fajnie się bawisz ludzka padlino! Właśnie straciłeś miano człowieka, jesteś zwykłym ścierwem!

Muran

Cezary Oleksiejczuk również nie był zadowolony z zachowania ”Alanika” Podopieczny Mirosława Oknińskiego liczy, że w niedalekiej przyszłości dojdzie do jego starcia z Kwiecińskim.

@alan.kwiecinski92 od zawsze wiedziałem ze coś jest z tobą nie tak,ale bądź pewny ze jak dojdzie do naszej walki to oprócz tego ze dostaniesz wpier…ol to po walce tez Ci zrobię tak samo jak Ty zrobiłeś biednemu pieskowi. Z racji tego ze sam prowadzę gospodarstwo i mam masę zwierząt o które muszę dbać,to nie pozwolę na takie patologiczne zachowania.Zawsze mówiłem jak jest i tym razem robię to samo. Jak widać pomysł z „wyjaśnianiem” frików był bardzo trafiony,chore zachowania powinny mieć konsekwencje zawsze i wszędzie. Do zobaczenia w klatce ⚔️ Część wypłaty z walki zostanie przekazana dla schroniska z pieskami 🐶

Zobacz także:

Robert Burneika o pojedynku z Szostakiem: Ta walka mogłaby być ciekawa! Dobry pomysł?

W maju upłynęły 4 lata, kiedy ostatnio do klatki MMA wszedł Robert Burneika. “Hardkorowy Koksu” nie narzeka na brak zainteresowania ze strony freakowych organizacji, które chętnie zobaczyłyby Litwina w swoich szeregach. “Ta walka mogłaby być ciekawa” – odpowiedział 43-latek zapytany o potencjalne zestawienie z Akopem Szostakiem.

High League 1: Pierwszy face to face między Brodnicką a Lil Masti: “Będą sztuczne cycki z prawdziwymi cyckami” Kto będzie górą?

Za nami pierwszy face to face między Ewą Brodnicką a Lil Masti, które są jednymi z głównych bohaterek zbliżającej się wielkimi krokami gali High League 1.