MMA PLDenis ZałęckiZałęcki chętny na walkę z Sararą w KSW: Nikomu nie odmawiam, mogę walczyć z każdym! [WIDEO]

Załęcki chętny na walkę z Sararą w KSW: Nikomu nie odmawiam, mogę walczyć z każdym! [WIDEO]

Denis Załęcki nie zamierza kalkulować! Zawodnik walczący na gołe pięści trenuje również mieszane sztuki walki. Załęcki jest otwarty na starcie z Tomaszem Sararą, bo jak zapewnia nigdy nie odmawia wyzwań.

Sarara

Utytułowany kick-boxer zadebiutował w MMA podczas ostatniej gali KSW 62. Sarara ostatecznie zmierzył się z Filipem Bradariciem (5-4). Krakowianin pokazał wielkie serducho. Już po pierwszej rundzie wielu kibiców obawiało się, że lekarz przerwie walkę (ze względu na obrażenia). Tomasz przetrwał bardzo ciężkie chwile, aby w trzeciej rundzie pokonać przed czasem morderczo zmęczonego już Chorwata. 

Załęcki o walce z Sararą: Nie odmawiam walki nikomu!

Denis Załęcki w rozmowie z naszym portalem zdradził, że jest otwarty na potencjalne starcie z Tomaszem Sararą. Załęcki przygotowuje się do walki w MMA, a dojdzie do niej najprawdopodobniej w organizacji EFM Show.

Pewnie, ja tam nie odmawiam walki nikomu. Jest pewna organizacja, o której już niedługo będzie głośno, to znaczy jest już głośno, we wrześniu będzie druga edycja. EFM Show niedługo się dowiecie ile osób odmówiło walk. Ja nie odmawiam nikomu, mogę bić się z każdym. Robię, zapasy, parter. Mogę się bić z każdym.

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Co z walką Najman vs Jóźwiak? Prezes FEN chce podjąć rękawice, ale nie na MMA VIP!

Co dalej z walką promotorów – Marcin Najman vs Paweł Jóźwiak? Głośno zapowiadana w ostatnim czasie walka miała być starciem wieczoru październikowej gali MMA VIP 3. Tak przynajmniej zapowiadał ją sam “El Teostosteron”, dla którego miałaby to być kolejna – nie wiedzieć już która! – pożegnalna walka w MMA.

Ewa Brodnicka dużo zarobi na walce dla High League: Nie ma co w ogóle porównywać! Zaskoczeni?

Wygląda na to, ze Ewa Brodnicka dużo zarobi na swojej walce dla organizacji High League. Była mistrzyni świata w boksie skrzyżuje rękawice w walce w formule MMA z byłą mistrzynią FAME MMA – Lil Masti.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis