MMA PLCiekawostkiMałysz vs Ibisz – gwiazda KSW rusza z zabawą w zestawienia celebrytów!

Małysz vs Ibisz – gwiazda KSW rusza z zabawą w zestawienia celebrytów!

Foto: Facebook/ Adam Małysz

Walka Małysz vs Ibisz w klatce? Co prawda w dobie coraz większego zainteresowania walkami celebrytów taka potencjalna walka obu panów to ciągle duże science-fiction, to jednak niektórzy lubią zestawiać tę dwójkę.

Jednym z zawodników, który zaproponował fanom zabawę w zestawienia celebrytów jest gwiazdor Federacji KSW i były mistrz wagi piórkowej Artur Sowiński. “Kornik” na dzień dobry zaproponował egzotyczne starcie.

Małysz vs Ibisz – gwiazda KSW rusza z zabawą w zestawienia celebrytów!

W mediach społecznościowych Sowiński zamieścił wpis, w którym zaprosił fanów do zabawy w zestawienia celebrytów. Sam zaproponował walkę Adama Małysza z Krzysztofem Ibiszem:

“Celebryta vs Celebryta. Jaką walkę chciałbyś zobaczyć? 🧐
Ja, Małysz (który nie jest celebrytą , a utytułowanym sportowcem) vs Ibisz 🤭😁
Miłego dnia! 🤘

Celebryta vs Celebryta. Jaką walkę chciałbyś zobaczyć? 🧐Ja, Małysz (który nie jest celebrytą , a utytułowanym sportowcem) vs Ibisz 🤭😁Miłego dnia! 🤘Business Sports Promotion BSP

Opublikowany przez Artura "KORNIK" Sowińskiego Wtorek, 29 września 2020

A Wy przyłączycie się do zabawy gwiazdy KSW? Macie jakiś pomysł na ciekawą walkę celebrytów?

Zobacz także:

Rafał Haratyk chce walki o pas ACA: Albo walczymy o pas albo wcale!

Rafał Haratyk chce walki o pas mistrzowski wagi średniej ACA! Polak jest rozpędzony serią sześciu zwycięstw z rzędu, w tym dwiema w rosyjskiej organizacji!

Jan Błachowicz zdradził na kiedy planuje pierwszą obronę pasa UFC

Jan Błachowicz był gościem wczorajszego programu Koloseum na Polsat Sport, gdzie zdradził między innymi kiedy planuje swoją pierwszą obronę mistrzowskiego pasa UFC.

Znamy cenę PPV za KSW 55! Walka Mameda w “starej cenie”!

Znamy cenę PPV za dostęp do nadchodzącej gali KSW 55! Największa polska organizacja mieszanych sztuk walki wraca do swojej “starej ceny”. Kibice zatem na razie mogą zapomnieć o wykupieniu PPV za 29 złotych.