MMA PLArchiwumBez kategoriiJan Błachowicz zdradził na kiedy planuje pierwszą obronę pasa UFC

Jan Błachowicz zdradził na kiedy planuje pierwszą obronę pasa UFC

Jan Błachowicz był gościem wczorajszego programu Koloseum na Polsat Sport, gdzie zdradził między innymi kiedy planuje swoją pierwszą obronę mistrzowskiego pasa UFC.

Jan Błachowicz
Foto: Facebook/ Jan Błachowicz

Polak to od niedzieli mistrz wagi półciężkiej UFC. Błachowicz na UFC 253 w Zjednoczonych Emiratach Arabskich znokautował w drugiej rundzie Dominicka Reyesa i został nowokoronowanym mistrzem kategorii do 93. kilogramów.

Jan Błachowicz zdradził na kiedy planuje pierwszą obronę pasa UFC

W rozmowie z Łukaszem Jurkowski i Patrycją Zahorską poinformował fanów, kiedy można spodziewać się go z powrotem w oktagonie:

“Moja przyszłość jest świetlana. Na razie będziemy się cieszyć i celebrować zwycięstwo. Myślę, że marzec to będzie dobry termin na pierwszą obronę pasa.”

Data ta jest oczywiście czysto teoretyczna. “Cieszyński Książę” już w grudniu zostanie ojcem. Jego wieloletnia partnerka i zarazem menadżerka Dorota Jurkowska pod koniec roku ma termin porodu ich syna.

Marzec to zatem teoria. Praktyka pokaże, czy Jan Błachowicz będzie w stanie się należycie przygotować na pierwszą obronę mistrzowskiego pasa mając w domu niemowlę.

Zobacz także:

Jan Błachowicz przeszedł do historii! Żaden Europejczyk tego wcześniej nie dokonał!

Jan Błachowicz (27-8) w sobotę napisał piękną historię w polskim MMA, ale nie tylko! ”Cieszyński Książę” podczas UFC 253 w Abu Dhabi został nowym mistrzem wagi półciężkiej. Polak w drugiej odsłonie zdemolował mocnego Dominicka Reyesa (12-2).

Szpilka chwali Brytyjczyka! Team Usyk czy Team Chisora?

Artur Szpilka wyruszył pomóc. Wojownik z Wieliczki sparuje z swoim niedawnym rywalem.

Znamy cenę PPV za KSW 55! Walka Mameda w “starej cenie”!

Znamy cenę PPV za dostęp do nadchodzącej gali KSW 55! Największa polska organizacja mieszanych sztuk walki wraca do swojej “starej ceny”. Kibice zatem na razie mogą zapomnieć o wykupieniu PPV za 29 złotych.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis