MMA PLArchiwumACARafał Haratyk chce walki o pas ACA: Albo walczymy o pas albo wcale!

Rafał Haratyk chce walki o pas ACA: Albo walczymy o pas albo wcale!

Rafał Haratyk chce walki o pas mistrzowski wagi średniej ACA! Polak jest rozpędzony serią sześciu zwycięstw z rzędu, w tym dwiema w rosyjskiej organizacji!

Haratyk chce walki o pas ACA
Foto: ACA

Haratyk ma za sobą wygrane nad Arbim Aguevem i Piotrem Strusem. Dzięki tym wiktoriom utorował sobie drogę do walki o tytuł mistrzowski, o który ubiega się razem ze swoim menadżerem.

Rafał Haratyk chce walki o pas ACA: Albo walczymy o pas albo wcale!

33-latek poinformował w mediach społecznościowych, że jedyną propozycją, którą jest w stanie zaakceptować jest pojedynek mistrzowski:

“Po dzisiejszej rozmowie z moim managerem Animmals doszliśmy do wniosku, że albo walczymy o pas albo wcale 🙂 Chyba w ostatniej walce udowodniłem, że na to zasługuje i ta walka mi się należy jak psu buda 🙂 Pozdrawiam moich kibiców i proszę o udostępnianie 🙂 #haratykopas”

Po dzisiejszej rozmowie z moim managerem Animmals doszliśmy do wniosku, że albo walczymy o pas albo wcale 🙂 Chyba w…

Opublikowany przez Rafala Haratyka Czwartek, 1 października 2020

Ciekawą dyskusję obserwujemy natomiast na Twitterze, gdzie menadżer polskiego zawodnika Przemysław Kosiński z grupy promotorskiej Animmals przedstawił swoje żądania i nadział się na reakcję dyrektora ACA Baysangura Edelbieva, który wyjaśnił mu pozycję Rafała Haratyka:

Edelbiev jednak – jak się okazuje – zmienił zdanie. Jeszcze przed walką Strus vs Haratyk zapowiadał, że zwycięzca tego starcia otrzyma walkę o pas mistrzowski ACA:

Przypominamy, że mistrzem wagi średniej ACA jest obecnie Salamu Abdurahmanov. Oficjalny ranking ACA w wadze średniej wygląda natomiast następująco:

To jak – #haratykopas czy jednak potrzeba jeszcze jednej walki?

Zobacz także:

Jan Błachowicz zdradził na kiedy planuje pierwszą obronę pasa UFC

Jan Błachowicz był gościem wczorajszego programu Koloseum na Polsat Sport, gdzie zdradził między innymi kiedy planuje swoją pierwszą obronę mistrzowskiego pasa UFC.

Znamy cenę PPV za KSW 55! Walka Mameda w “starej cenie”!

Znamy cenę PPV za dostęp do nadchodzącej gali KSW 55! Największa polska organizacja mieszanych sztuk walki wraca do swojej “starej ceny”. Kibice zatem na razie mogą zapomnieć o wykupieniu PPV za 29 złotych.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis