MMA PLHighleagueMalik Montana o swojej organizacji High League: Nie będzie jakąś wschodnioeuropejską patologią

Malik Montana o swojej organizacji High League: Nie będzie jakąś wschodnioeuropejską patologią

Malik Montana wypowiedział się o swojej organizacji, którą zakłada – High League. Na oficjalnym koncie na Instagramie pojawiła się wypowiedź znanego w naszym kraju rapera, który nakreślił powody powstania nowej organizacji freak fight w naszym kraju.

Malik Montana High League
Foto: Facebook/ Malik Montana

High League ma być największą konkurencją FAME MMA w Polsce. Już teraz Malik Montana zakontraktował dwie postacie znane z gal swojego konkurenta – Pana Pawłowskiego, który będzie konferansjerem w Hight League oraz byłą mistrzynię – Lil Masti.

Malik Montana o swojej organizacji High League: Nie będzie jakąś wschodnioeuropejską patologią

Pomysł utworzenia High League zrodził się w głowie Malika Montany w chwili, kiedy dostawał propozycję walki w innych organizacjach freak fightowych, ale propozycje te nie spełniały jego wymagań finansowych:

“Pomysł narodził się z tego, że dostawałem propozycje walk. Propozycje te były za pieniądze, które w moim odczuciu są zwykłymi ochłapami. Idąc tym tokiem myślenia, że żadną z tych federacji nie było na mnie stać, to pomyślałem sobie, że założę własną.

Moja federacja w estetyce wizualnej i wydźwięku nie będzie kojarzyła się z jakąś wschodnioeuropejską patologią. Chciałbym przede wszystkim, żeby to wszystko trzymało poziom. Aby ten poziom na trochę innym poziomie dostarczał wam rozrywkę i żeby wszystko trzymało się w takiej estetyce, z jakiej mnie znacie.”

Będziecie śledzić High League?

Zobacz także:

“Siku, kupa, rozgrzewka” – czyli Jan Błachowicz jakiego nie znacie w rozmowie z Superbet

Jan Błachowicz po zwycięstwie z Israelem Adesanyą udzielił dziesiątki wywiadów, ale tylko jeden na specjalnych zasadach. Na każde pytanie nasz mistrz mógł odpowiedzieć w zaledwie 7 sekund. Przez to odpowiedzi mocno zaskakiwały prowadzącą.

Norman Parke o poprzednich walkach Don Kasjo: On powinien ich nokautować!

Norman Parke podgrzewa atmosferę przed walką z Don Kasjo. W wywiadzie dla programu KOLOSEUM ocenił poziom walk jakie Kasjusz toczył w Fame MMA. Stormin odniósł się też do przeszłości bokserskiej Życińskiego. Możecie być zaskoczeni!

Elite Fighters: Znamy pierwsze zestawienie! Swoją walkę stoczy uczestnik “Ekipy z Warszawy”!

Elite Fighters odkrywa karty! Nowa na polskim rynku organizacja przedstawiła kibicom pierwsze zestawienie. Jesteście zainteresowani tym pojedynkiem?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis