MMA PLBellatorMaciej Różański po debiucie w Bellatorze: Moje ciosy były lepsze, niż zapasy przeciwnika

Maciej Różański po debiucie w Bellatorze: Moje ciosy były lepsze, niż zapasy przeciwnika

W miniony piątek w organizacji Bellator zadebiutował Maciej Różański. Polak na gali Bellator 281 pokonał Lee Chadwicka jednogłośną decyzją sędziów po wymagającej walce i tym samym udanie rozpoczął swoją przygodę z drugą największą organizacją MMA w Stanach Zjednoczonych.

Maciej Różański

Tak opisywaliśmy wygraną Różańskiego w Bellatorze TUTAJ -> Bellator 281: Maciej Różański dobrze pracował ciosami i wygrał pierwszą walkę dla Bellatora [WIDEO]

Teraz “Spartan” zdecydował się na publikację krótkiego podsumowania swojego występu. We wpisie opublikowanym w mediach społecznościowych zaznaczył, że wygrana przyszła z ogromnym trudem, bowiem ostatni miesiąc w jego życiu był bardzo wymagający.

Maciej Różański po debiucie w Bellatorze

“Mamy to🔥Udanie debiutuję w Bellator MMA🔝🔝🔝🔝🔝Lee The Butcher Chadwick thank you for a good fight🤜🤛 Po 3 rundach sędziowie zdecydowali, że moje ciosy były lepsze, niż zapasy przeciwnika 💪 ostatni miesiąc przygotowań to była jedna wielka katastrofa… Złamanie kciuka, choroba dzieci itp…
Dlatego cieszę się, że mimo wyszytko podołałem 💪 dziękuję rodzinie i Wam za wielkie wsparcie przed walką 🔥🙏 naprawdę było tego sporo 🔝 dziękuję również narożnikowi, menagerowi , Łukasz Pcheła Sudolski za pomoc w ostatnich dniach przed walką 🙏 oraz sponsorom, bez których nie było by mnie stać na walkę 🙏– napisał Różański.

Maciej Różański dzięki tej wygranej wygrał czwarte starcie z rzędu. Wcześniej odnosił wiktorie na galach EFM. Aktualny rekord 33-latka to 14 wygranych i 3 porażki.

Zobacz także:

Wściekły Alan Kwieciński po walce z Murańskim: Spięło mnie! [WIDEO]

Nie udało się Alanowi Kwiecińskiemu wrócić na ścieżkę zwycięstw podczas gali FAME MMA 14. Mimo to, że w starciu z Mateuszem Murańskim “Alanik” był ogromnym faworytem musiał uznać wyższość “Murana”.

Parke po zdemolowaniu Szeligi: Walka miała taki przebieg jak się spodziewałem! [WIDEO]

To nie mogło się inaczej skończyć! Po 5 minutach walki w rzymskiej klatce Norman Parke znokautował Piotra Szeligę, udzielając mu tym samym srogiej lekcji sztuk walki.

Don Diego komentuje porażkę Piotra Szeligi z Normanem Parke: Tę walkę dało się wygrać! [WIDEO]

Klatka rzymska. Miał to być główny argument Piotra Szeligi w walce z Normanem Parkiem na wczorajszej gali FAME MMA 14. Niestety, nie udało się. Parke kompletnie zdominował “Szeliego” w każdej rundzie, ubijając go finalnie w pod koniec drugiej odsłony. Według trenera Szeligi, Mateusza “Don Diego” Kubiszyna ta walka była do wygrania.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis