MMA PLFAME MMAParke po zdemolowaniu Szeligi: Walka miała taki przebieg jak się spodziewałem! [WIDEO]

Parke po zdemolowaniu Szeligi: Walka miała taki przebieg jak się spodziewałem! [WIDEO]

To nie mogło się inaczej skończyć! Po 5 minutach walki w rzymskiej klatce Norman Parke znokautował Piotra Szeligę, udzielając mu tym samym srogiej lekcji sztuk walki.

Parke Szeliga

Przebieg pojedynku

Wielu, także Irlandczyk podkreślało, że Szeli będzie najgroźniejszy w pierwszej rundzie, która toczyła się na zasadach bokserskich. Zaraz po pierwszym gongu, zawodnik z Dębicy ruszył na swojego rywala z mocnymi ciosami, które nie zrobiły jednak większego wrażenia na Normanie. Co więcej, niedługo później to Piotrek leżał na deskach Klatki Rzymskiej. Im dłużej trwał ten pojedynek, tym wyraźniejsza była przewaga Parke, który za podwójną gardą unikał ciosów podopiecznego Mateusza Kubiszyna i odpowiadał potężnymi ciosami na głowę Szeliego.

Norman Parke o walce

Irlandczyk podzielił się swoimi wrażeniami odnośnie starcia w wywiadzie udzielonym naszemu portalowi.

Walka miała taki przebieg jak się spodziewałem. (…)Trafił kilkoma mocnymi ciosami, ale wiesz, ja jestem cały czas wyluzowany. Myślałem że będzie bił więcej prostych, byłem przygotowany żeby je blokować, ale szukał więcej sierpów i haków. (…) Sądziłem że wyjdzie ta walka wyjdzie poza 1 rundę. To wielki, silny chłop z bardzo mocnym uderzeniem.

Cała rozmowa z Normanem Parke dostępna jest poniżej:

Norman Parke w Fame MMA

Czy Irlandczyk jest idealnym materiałem na nową gwiazdę polskiej federacji? Wiadomo dwie rzeczy, Stormin to gwarancja dymów i najwyższego poziomu sportowego. Od początku swojej kariery w Polsce, Parke wzbudzał duże kontrowersje, przede wszystkim przez jego utarczki z Mateuszem Gamrotem, które zaczęły się w 2017 roku przed galą KSW 39 na Stadionie Narodowym i trwały aż do ich trzeciej walki na KSW 53. Były tymczasowy mistrz KSW bardzo dobrze rozumie biznes MMA i wie jak dobrze sprzedaje się kontrowersja, tak bardzo potrzebna na galach freakowych. Wydaje się więc, że w przyszłości możemy się spodziewać podobnych zestawień jak te z Popkiem czy Piotrkiem Szeligą.

Zobacz także:

Mistrz Glover Teixeira obiecał Błachowiczowi rewanż! Polak spełnił warunek! Widzieliście?

Glover Teixeira (33-7) parę godzin przed walką Jana Błachowicza (29-9) zabrał głos w mediach społecznościowych. Brazylijczyk zapewnił, że w przypadku zwycięstwa da rewanż ”Cieszyńskiemu Księciu”. Polak spełnił warunek mistrza wagi półciężkiej.

PRIME SHOW MMA 2: Stifler zmierzy się z Bombardierem! Jest komentarz: Współczuje mu! Kogo obstawiacie?

Tak to dzieje się naprawdę! Organizacja PRIME SHOW MMA na swoim profilu ogłosiła przeciwnika ”Bombardiera”. Został nim Damian ”Stifler” Zduńczyk, który nie boi się wyzwań. Przypomnijmy, że Damian na pierwszej edycji w Atlas Arenie miał zmierzyć się z Adamem Soroko.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis