MMA PLFAME MMAWściekły Alan Kwieciński po walce z Murańskim: Spięło mnie! [WIDEO]

Wściekły Alan Kwieciński po walce z Murańskim: Spięło mnie! [WIDEO]

Nie udało się Alanowi Kwiecińskiemu wrócić na ścieżkę zwycięstw podczas gali FAME MMA 14. Mimo to, że w starciu z Mateuszem Murańskim “Alanik” był ogromnym faworytem musiał uznać wyższość “Murana”.

Kwieciński po walce z Murańskim

Trzeci pojedynek wczorajszego wydarzenia miał odbyć się pod dyktando Alana Kwiecińskiego. Zawodnik występował przecież w przeszłości na galach organizacji sportowych takich jak FEN, czy Armia Fight Night. Ponadto ma spore obycie w formule Kickboxingu.

Doświadczenie ”Alanika” nie przełożyło się jednak na jego dyspozycję w klatce. 29-latek przegrał konfrontację z Mateuszem Murańskim przez jednogłośną decyzję sędziowską, czym zdecydowanie rozczarował publiczność w Tauron Arenie w Krakowie.

“Nic nie pokazał”

Niedługo po walce, Kwieciński udzielił wywiadu dla naszej redakcji. Zapytany przez Dominika Woźniaka o swoje pierwsze odczucia po walce odpowiedział:

Nic nie pokazał. Ja tak samo nic nie pokazałem. On był chyba w dobrej formie, bo to ja byłem zblokowany. Spięło mnie po prostu. Nie wiem, czy ta publika, że za bardzo chciałem. Wiem, że publika była mega za mną, dlatego to może mnie spięło, zdeprymowało.

“Alanik” dostał również pytanie o to, czy nie chciałby w końcu stoczyć walki bez konfliktu.

Nie, właśnie ja chcę, żeby coś takiego było. Chcę z tego względu, że… Nie to, że emocje. Spiął mnie nacisk też ludzi. Odczytywałem codziennie wiadomości, że muszę, muszę, muszę… Tak naprawdę nic nie muszę.

Cały materiał poniżej:

Zobacz także:

Don Diego komentuje porażkę Piotra Szeligi z Normanem Parke: Tę walkę dało się wygrać! [WIDEO]

Klatka rzymska. Miał to być główny argument Piotra Szeligi w walce z Normanem Parkiem na wczorajszej gali FAME MMA 14. Niestety, nie udało się. Parke kompletnie zdominował “Szeliego” w każdej rundzie, ubijając go finalnie w pod koniec drugiej odsłony. Według trenera Szeligi, Mateusza “Don Diego” Kubiszyna ta walka była do wygrania.

Mateusz Murański ostro po walce z Kwiecińskim: Przyplątał się z dupy! [WIDEO]

Dużą niespodziankę w trzeciej walce wczoraj gali FAME MMA 14 sprawił Mateusz Murański. “Muran” pokonał Alana Kwiecińskiego niejednogłośną decyzją sędziowską, czym zaskoczył znaczną część fanów w Tauron Arenie w Krakowie.

Pełen pokory Piotr Szeliga zdradza przyczyny porażki z Normanem Parke [WIDEO]

To nie mogło się skończyć inaczej. Podczas wczorajszej gali Fame MMA 14 Norman Parke udzielił Piotrowi Szelidze lekcji sztuk walki.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis