MMA PLBellatorBellator 281: Maciej Różański dobrze pracował ciosami i wygrał pierwszą walkę dla Bellatora [WIDEO]

Bellator 281: Maciej Różański dobrze pracował ciosami i wygrał pierwszą walkę dla Bellatora [WIDEO]

Maciej Rożański (14-3) pokonał Lee Chadwicka (27-16-1) jednogłośną decyzją w pojedynku na karcie wstępnej gali Bellator 281.

Bellator 281 Maciej Różański

Już po kilkunastu sekundach zawodnicy wdali się w bardzo mocną wymianę ciosów. Potem zwarli się klinczu. Po jego rozerwaniu znowu rozpuścili ręce. Chadwick zrywał się z obszernymi ciosami. Różanski trafił go jednak mocnym podbródkowym i Anglik się zachwiał. “Spartan” korzystając z przewagi zasięgu kąsał rywala ciosami prostymi lewą ręką. Chadwick zepchnął Polaka na siatkę i przewrócił. Różański szybko się jednak podniósł. Po dłuższym czasie reprezentant Berserkers Team Stargard odwróci przeciwnika i trafił kilka razy na rozerwaniu m.in. łokciem. Chadwick ponownie odwołał się jednak do zapasu i zaliczył skuteczne obalenie.

Różański rozpoczął drugą rundę od presji i dobrych ciosów. Mistrz EFM Show niestety w dalszym fragmencie rundy da się zepchnąć i przewrócić. Różański wrócił na nogi, ale wciąż był wciśnięty w siatkę. Chadwick przeważał fizycznie, ale nie zadawał Polakowi obrażeń. Różański skontrował obalenie i znalazł się w dogodnej pozycji w parterze. “Spartan” zadał kilka ciosów, ale nie utrzymał rywala zbyt długo na macie. W klinczu Polak popracował jednak kolanami. Angllik odpowiedział zaś łokciem. Końcówka rundy to kolejna wymiana ciosów, w której bardziej precyzyjny był Różański.

Obaj zawodnicy byli już wyraźnie zmęczeni. Początkowo miejsce w środku klatki zajmował Różański, ale rywal w końcu zepchnął go na siatkę. Polak odwrócił pozycję, a potem klincz został rozerwany. Ciosy “Spartana” były celniejsze. Wiele ciosów podbródkowych doszło do celu i “The Butcher” z pewnością je odczuł. Chadwick słabo radził sobie w stójce, więc zdecydował się na obalenie. Anglik kontrolował polskiego zawodnika, ale nie zadawał mu obrażeń. W samej końcówce Różański zdołał się jeszcze podnieść.

29-28, 30-27, 30-27 – sędziowie jednogłośnie uznali, że lepszy był Maciej Różański.

Zobacz także:

Bellator 281 – wyniki

Już dziś wieczorem w Londynie odbędzie się gala Bellator 281. Wydarzenie zwieńczy walka mistrowska, debiut w nowej organizacji zaliczy też Polak.

Odkrycie 2021 roku wraca do klatki na KSW 70! Piwowarczyk spotka się z Leśką

Odkrycie 2021 roku w polskim MMA, niepokonany Damian Piwowarczyk (5-0, 1 KO, 3 Sub) po raz kolejny zaprezentuje swój nietuzinkowy styl walki podczas KSW 70 w Łodzi. Trzeci zawodnik rankingu wagi półciężkiej zmierzy się 28 maja w Atlas Arenie z debiutującym Bartoszem Leśką (11-2-2, 2 KO, 6 Sub). Starcie odbędzie się w limicie kategorii półciężkie

Kursy Superbet na walkę Błachowicz vs. Rakić. Promocja dla nowych graczy

Już w najbliższy weekend w Las Vegas czeka nas gala UFC on ESPN 36 z Janem Błachowiczem w walce wieczoru. Nasz partner, firma bukmacherska Superbet, przygotował bogatą ofertę kursów na to wydarzenie oraz specjalną promocję dla nowych graczy.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis