MMA PLKSWMaciej Kawulski skomentował wybryk Gamrota. Chodzi o scysję z policją!

Maciej Kawulski skomentował wybryk Gamrota. Chodzi o scysję z policją!

Foto: Instagram/ Maciej Kawulski

Współwłaściciel Federacji KSW Maciej Kawulski skomentował wybryk swojego byłego podwójnego mistrza Matesza Gamrota, który według portalu klodzko.naszemiasto.pl, będąc pod wpływem alkoholu miał awanturować się z policją pod jednym z hoteli w swoim rodzinnym mieście.

Do tych rewelacji odniósł się sam “Gamer”, który przeprosił za swoje zachowanie i w ramach zadośćuczynienia zadeklarował wsparcie pieniężne na rzecz Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach.

Maciej Kawulski skomentował wybryk Gamrota. Chodzi o scysję z policją!

Teraz do wydarzeń z Gamrotem w roli głównej odniósł się jego były szef – Maciej Kawulski. Jeden ze sterników polskiego giganta – Federacji KSW z wyrozumiałością podszedł do pijackiego wybryku swojego byłego podwójnego mistrza, co wyraził w mediach społecznościowych:

“Bardzo nie chciałbym stawać w obronie postawy, która narusza „ nietykalność cielesną resortów w naszym kraju” i oczywiście stanowczo nie pochwalam zachowania naszego byłego mistrza. Jestem jednak człowiekiem szczerym…. przynajmniej ze samym sobą, dla którego hipokryzja jest gorsza od nadgorliwości a ta druga to już wiadomo tylko od czego. Postanawiam niniejszym zaproponować wszystkim, którzy odsądzili Gamera od wszelakiej czci i wiary aby spróbowali równie surowym okiem spojrzeć na siebie już za kilka dni podczas noworocznej celebracji. Ja tak uczynię aby móc pogodzić się z niewątpliwą krzywdą jaką słowem i czynem Gamer wyrządził uzbrojonym funkcjonariuszom. Następnie gdy nadejdzie nowy rok z nadzieją i wiarą spojrzę ponownie na jego i swoją przyszłość. Przecież warto wybaczać 🙄🙏🙌 @mateusz_gamrot

Mateusz Gamrot ma za sobą debiut w oktagonie UFC. W szeregach światowego giganta w debiutanckiej walce przegrał decyzją sędziów z Guramem Kutateladze notując pierwszą porażkę w karierze. Walka z udziałem Polaka została jednak nagrodzona bonusem za “walkę wieczoru” gali, na której się odbyła.

Zobacz także:

Mateusz Gamrot zatrzymany przez policję! Były mistrz KSW przeprasza fanów!

Dziś portal klodzko.naszemiasto.pl poinformował o zatrzymaniu zawodnika UFC. Chodzi o Mateusza Gamrota (17-1), który w mediach społecznościowych wydał już w tej sprawie oświadczenie.

Walka olbrzymów! W lutym do klatki wraca rosyjski skandalista!

Viacheslav Datsik (5-7) tak łatwo nie odpuści! Rosyjski skandalista po zwolnieniu z więzienia myśli o następnym starcie. ”Ryży Tarzan” dwudziestego lutego ma zmierzyć się z Zuluzinho (12-9). Rosjanin waży ponad 130 kilogramów, zaś Brazylijczyk wedle Datsika grubo ponad 190 kilo…

Wielka metamorfoza pięściarki! Widzieliście?

Sylwia Kusiak pokazuje jak przełamywać bariery. Zobaczcie przemiany pięściarki z Koszalina.