MMA PLBoksWielka metamorfoza polskiej pięściarki! Ciężka praca popłaca!

Wielka metamorfoza polskiej pięściarki! Ciężka praca popłaca!

Ciężka praca popłaca! Udowodniła to Sylwia Kusiak, która ma za sobą niesamowitą metamorfozę. Pięściarka z Koszalina schudła ponad 30-kilogramów. W ostatnim czasie Sylwia pochwaliła się zdjęciami swojej przemiany. 

”Kusia” na swoim koncie ma dużo sukcesów. Kusiak to wielokrotna mistrzyni Polski i Europy, ale również mistrzyni Unii Europejskiej.

Pierwsze sukcesy zaczęły się w 2009 roku, gdy zdobyła miano Mistrzyni Polski w boksie seniorek. Udało się to powtórzyć jeszcze pięć razy. Kusiak w 2011 i 2016 roku została wicemistrzynią Europy seniorek.

Wielka metamorfoza polskiej pięściarki!

Sylwia Kusiak jest świetnym przykład jak przełamywać bariery. Ciężka praca przyniosła świetne efekty. Pięściarka z Koszalina w mediach społecznościowych pokazała swoją przemianę. Kusiak schudła ponad 30-kilogramów. Polka nie zamierza na tym poprzestawać!

Niemożliwe nie istnieje! 😎
2015 vs. 2020 💪🔥 2021 – nadchodzę 😁🙈

Warto dodać, że Sylwia Kusiak na swoim koncie ma również walkę w mieszanych sztukach walki. Miało to miejsce w czerwcu 2012 roku. Sylwia na lokalnej gali w Polsce przegrała przed czasem z Yaną Kunitskayą (13-5) czyli obecną zawodniczką UFC.

Reprezentantka Rosji w lutym stoczy szósty pojedynek w największej organizacji na świecie. ”Foxy” w debiucie dostała szansę mistrzowską, lecz  już w pierwszej rundzie musiała uznać wyższość Cris Cyborg (23-2).

Mistrzyni Polski w boksie 2020 🥇🏆💪To mój siódmy złoty medal MP seniorek (2009, 2012, 2013, 2014, 2016, 2017) 😊 Bardzo się cieszę i dziękuję Trenerowi Kamilowi Pawłowskiemu oraz Kolegom z @fight_club_koszalin , a w szczególności @szymeek02 i @piszczuboxing_fiabullterier🤗🤜🤛 Dziękuję także mojemu Ukochanemu, który dzielnie wytrzymuje ze mną i mocno mnie wspiera 😁😘

Zobacz także:

Parke w FAME MMA? ”Stormin” zapowiada walkę z youtuberem!

Norman Parke w mediach społecznościowych zdradził swoje plany. ”Stormin” zapowiada, że w 2021 roku dojdzie do walki z youtuberem

Canelo Alvarez zażenowany dzisiejszymi czasami! Macie podobnie?

Meksykanin nie może zrozumieć, dlaczego youtuberzy walczą z legendami sportu. Legenda boksu uważa, że starty braci Paul są brakiem szacunku dla prawdziwych sportowców