MMA PLKawulskiMaciej Kawulski po KSW 61 o przyszłości Jurasa: Z naszej strony to było już pożegnanie [WIDEO]

Maciej Kawulski po KSW 61 o przyszłości Jurasa: Z naszej strony to było już pożegnanie [WIDEO]

Współwłaściciel Federacji KSW Maciej Kawulski po wczorajszej gali KSW 61 podsumował całą imprezę oraz występ Łukasza Jurkowskiego, który w walce wieczoru zostawił sporo serca w klatce, ale przegrał przez TKO w trzeciej rundzie z Mariuszem Pudzianowskim.

Maciej Kawulski po KSW 61

Kawulski uważa, że Łukasz Jurkowski pięknie pożegnał się z fanami i jest pod ogromnym wrażeniem jego wczorajszej dyspozycji, ale przyznał jednocześnie, że to już koniec Jurasa jako zawodnika KSW.

Maciej Kawulski po KSW 61 o przyszłości Jurasa: Z naszej strony to było już pożegnanie [WIDEO]

“Doskonałe wszystkie walki. Nie chcę nikogo faworyzować, ale myślę, że to co zrobił Romek Szymański było świetne, tak samo jak main event. Każdy, kto spodziewał się czegokolwiek powinien być zadowolony i jego oczekiwania powinny być spełnione. Myślę, że Juras się pięknie pożegnał. Te ostatnie dwadzieścia sekund trzeciej rundy są godne podziwu dla wielkiego fajtera, którym był i jest cały czas. Dziękuję bardzo Jurasowi, dziękuję Pudzianowi i pozostałym zawodnikom.”

Pudzianowski i Jurkowski zaraz po walce – Wywiad w klatce | KSW 61

Pierwsze słowa Mariusz Pudzianowski i Łukasz "Juras" Jurkowski po emocjonującej walce wieczoru KSW 61.Galę KSW 61 można oglądać na KSWTV przez 72h po wydarzeniu.

Posted by KSW on Saturday, June 5, 2021

Pociągnięty za język w kwestii potencjalnej emerytury Jurkowskiego, Kawulski nie ukrywa, że byłby to rozsądny krok w jego zawodowej karierze:

“Uważam, że byłoby to rozsądne. To co powiedział w ringu – czasu nie oszukasz, sam o sobie mówi, że jest już bardziej dziennikarzem, a jeśli walczyć, to w niższej lidze, dla przyjemności i sportu. KSW to już za wysoko i z naszej strony to było już pożegnanie Jurasa. I myślę, że piękne pożegnanie z jednej i drugiej strony.”

Całość do sprawdzenia poniżej:

Zobacz także:

FEN stoczy batalię o kontrakt Murańskiego w FAME MMA? Paweł Jóźwiak: Pomożemy Muranom odzyskać pieniądze!

Wygląda na to, że organizacja FEN stoczy batalię o kontrakt Mateusza Murańskiego w FAME MMA. Chodzi o rzekome złamanie warunków umowy, jaka obowiązywała zawodnika po jego walce z Arkadiuszem Tańculą na FAME MMA 10.

Floyd Mayweather i Logan Paul twarz w twarzą tuż przed walką. Zmierzą się już w ten weekend! [WIDEO]

Już w najbliższy weekend dojdzie do pojedynku między legendą zawodowego boksu Floydem Mayweatherem Jr (50-0, 27 KO) a popularnym youtuberem Loganem Paulem (0-1). Najpierw jednak uczestnicy tego wydarzenia ponownie potkali się twarzą w twarz.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis