MMA PLFAME MMAFEN stoczy batalię o kontrakt Murańskiego w FAME MMA? Paweł Jóźwiak: Pomożemy Muranom odzyskać pieniądze!

FEN stoczy batalię o kontrakt Murańskiego w FAME MMA? Paweł Jóźwiak: Pomożemy Muranom odzyskać pieniądze!

Wygląda na to, że organizacja FEN stoczy batalię o kontrakt Mateusza Murańskiego w FAME MMA. Chodzi o rzekome złamanie warunków umowy, jaka obowiązywała zawodnika po jego walce z Arkadiuszem Tańculą na FAME MMA 10.

FEN kontrakt Murańskiego

Światło na tę sprawę rzucił jeden z właścicieli FAME MMA Krzysztof Rozpara. Zaznaczył on, że Murański co prawda miał kontrakt na jedną walkę w FAME MMA, ale w kontrakcie tym określony był okres sześciomiesięcznego zakazu walki dla innych organizacji oraz ich promowania.

Murański miał się nie wywiązać z tej umowy poprzez występ na gali FEN 34, na której pokonał decyzją sędziów Epic Cheat Meala.

FEN stoczy batalię o kontrakt Murańskiego w FAME MMA? Paweł Jóźwiak: Pomożemy Muranom odzyskać pieniądze!

Teraz w sprawę Mateusza Murańskiego ma zamiar zaangażować się prezes FEN Paweł Jóźwiak. Zapowiedział on na Twitterze pomoc Murańskim w odzyskaniu pieniędzy za stoczoną walkę na FAME MMA 10:

“Pomożem Muranom,odzyskać pieniądze za walkę ! To skandal nie zapłacić komuś za wykonana prace !!!”

Zaangażowanie Pawła Jóźwiaka nie dziwi, bowiem prezes drugiej największej organizacji MMA w Polsce ma biznesowe plany odnośnie Mateusza Murańskiego oraz jego ojca – Jacka, którego najchętniej zestawiłby z Marcinem Najmanem na jednej z gal FEN.

Jak myślicie, czy FEN mający doświadczenie w bataliach kontraktowych ze swoimi zawodnikami, pomoże Murańskim w ich sprawie?

Zobacz także:

To koniec Parke w KSW? Lewandowski: Po tych wszystkich sytuacjach nie widzę…

Wydaje się, że to koniec przygody Normana Parke (28-7-1) w największej organizacji w naszym kraju. Głos w tej sprawie zajął Martin Lewandowski. Jeden z właścicieli KSW uważa, że ”Stormin” nie docenił pomocy, którą zapewniła mu organizacja.

Floyd Mayweather i Logan Paul twarz w twarz tuż przed walką. Zmierzą się już w ten weekend! [WIDEO]

Już w najbliższy weekend dojdzie do pojedynku między legendą zawodowego boksu Floydem Mayweatherem Jr (50-0, 27 KO) a popularnym youtuberem Loganem Paulem (0-1). Najpierw jednak uczestnicy tego wydarzenia ponownie potkali się twarzą w twarz.

Wystartowała emisja akcji LiRoyal™. Bądź częścią polskiego biznesu konopnego!

Piotr Liroy-Marzec buduje na rynku wartym 360 mld dolarów konopne imperium. Wraz z ekspertami z branży konopnej i e-commerce stworzył LiRoyal, firmę, oferującą olejki, suplementy i inne produkty CBD. Dołącz do niego i bądź częścią konopnego boomu!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis