Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLKawulskiMaciej Kawulski o zawodniku, który mógłby zdetronizować Phila De Friesa: Jeśli nie on, to ciężko mi znaleźć inną osobę…

Maciej Kawulski o zawodniku, który mógłby zdetronizować Phila De Friesa: Jeśli nie on, to ciężko mi znaleźć inną osobę…

Maciej Kawulski tuż przed sobotnią galą KSW 70, która odbędzie się w trójmiejskiej Atlas Arenie gościł w programie Klatka po klatce, gdzie odpowiedział na pytanie o możliwego kandydata do zdetronizowania aktualnego mistrza wagi ciężkiej KSW Phila De Friesa.

Maciej Kawulski

A pytanie to nie było bezzasadne, bowiem już w sobotę na KSW 70 dojdzie do pojedynku w wadze ciężkiej między Ricardo Praselem a powracającym do KSW Danielem Omielańczukiem.

I to właśnie Omielańczuk wg wielu opinii internautów i środowiska MMA w Polsce ma być tym, który w przyszłości odbierze pas wagi ciężkiej Brytyjczykowi.

Maciej Kawulski o zawodniku, który mógłby zdetronizować Phila De Friesa

A jakie zdanie na ten temat ma jeden z właścicieli KSW?

“Pozwól, że nie będę komentował wyroków internetowych, bo to tak jakby budować swoje wyobrażenie o sytuacji geopolitycznej czytając Pudelka. Internet ma swoje zdanie zawsze, ale ja za mało wiem sportowo o Danielu, bo bił się poza naszą organizacją, traktuję zawsze te starty, jako starty, które są poza możliwością naszej oceny. Ale bardzo bym chciał. Bardzo szanuję, bardzo lubię Daniela i cieszę się, że powrócił. Zawsze byłem za tym, by zobaczyć go ponownie w klatce KSW.

To pytanie brzmi czy jest w stanie pokonać De Friesa. Jeżeli ktokolwiek dzisiaj na scenie MMA tej części świata jest w stanie pokonać De Friesa, to zdecydowanie ktoś, kto nie będzie z nim walczyć, tylko pójdzie po nokaut. I Daniel jest w grupie ludzi, która tak walczy. Więc, jeśli nie on, to ciężko mi znaleźć inną osobę, którą mógłbym postawić w tym szeregu.”

Cały program do sprawdzenia poniżej:

KSW 70

Data: 28 maja 2022 roku
Transmisja: start o 19:00 (sobota)

120,2 kg: Mariusz Pudzianowski (16-7, 1 N/C) vs. Michał Materla (31-8)
120,2 kg: Ricardo Prasel (12-3) vs. Daniel Omielańczuk (25-12-1, 1 N/C)
93 kg: Ivan Erslan (11-1, 1 N/C) vs. Rafał Kijańczuk (11-4)
120,2 kg: Marek Samociuk (3-2) vs. Izu Ugonoh (1-1)
93 kg: Damian Piwowarczyk (5-0) vs. Bartosz Leśko (11-2-2)
83,9 kg: Radosław Paczuski (3-0) vs. Jason Wilnis (2-0)
52,2 kg: Anita Bekus (5-2) vs. Roberta Zocco (3-3)
83,9 kg: Albert Odzimkowski (11-6, 1 N/C) vs. Tommy Quinn (8-5, 1 N/C)
74 kg: Łukasz Rajewski (11-7, 1 N/C) vs. Francisco Barrio (9-2)

Zobacz także:

Dojdzie do walki Pudzianowski – Szpilka? “Pudzian” stawia jeden ważny warunek!

Mariusz Pudzianowski w prowadzonym przez Mateusza Borka programie Hejt Park transmitowanego na Kanale Sportowym wypowiedział się o możliwym starciu Pudzianowski – Szpilka. “Pudzian” zgadza się na taki pojedynek, ale stawia jeden ważny warunek.

Demian Maia nie pakuje plecaka i nie odchodzi na emeryturę: Chcę stoczyć jeszcze jedną walkę

Wygląda na to, że jeden z najlepszych grapplerów w historii mieszanych sztuk walki – Demian Maia nie pakuje swoich rzeczy do plecaka, by zwinąć się ze sportu i zacząć życie na sportowej emeryturze. Brazylijczyk liczy na jeszcze jedną walkę. Walkę koniecznie stoczoną w UFC.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis