MMA PLNajnowszeArtur SzpilkaDojdzie do walki Pudzianowski – Szpilka? “Pudzian” stawia jeden ważny warunek!

Dojdzie do walki Pudzianowski – Szpilka? “Pudzian” stawia jeden ważny warunek!

Mariusz Pudzianowski w prowadzonym przez Mateusza Borka programie Hejt Park transmitowanego na Kanale Sportowym wypowiedział się o możliwym starciu Pudzianowski – Szpilka. “Pudzian” zgadza się na taki pojedynek, ale stawia jeden ważny warunek.

Dojdzie do walki Pudzianowski - Szpilka?
Foto: KSW

Próżno szukać dużych wywiadów z Mariuszem Pudzianowskim w roli głównej. Przed nadchodzącą walką na KSW 70 “Pudzian” zgodził się wystąpić w Hejt Parku na Kanale Sportowym, gdzie pytania zadają również widzowie. W odcinku pojawiło się wiele ciekawych wątków jak np. zarobki “Mario” w KSW (czytaj więcej) oraz czy możliwe jest starcie z Arturem Szpilką.

Jak wiadomo, Artur Szpilka przechodzi do MMA. Wiele mówiło się o potencjalnych starciach w KSW lub FAME MMA, lecz ostatecznie były pretendent do walki o pas wagi ciężkiej w boksie wybrał sportową organizacje i już 18 czerwca zadebiutuje w okrągłej klatce.

Walka Pudzianowski – Szpilka na KSW?

Rywalem byłego pięściarza będzie najprawdopodobniej Siergiej Radczenko, z którym toczył już bój bokserski. Wówczas walka zakończyła się kontrowersyjnym werdyktem wskazującym zwycięstwo Polaka.

“Pudzian” z kolei w najbliższą sobotę zmierzy się z Michałem Materlą na KSW 70 w Łodzi. Były strongman stara się nie wybiegać w przyszłość, ale zabrał głos odnośnie walki z Arturem Szpilką.

Czy podjąłbym walkę z Arturem Szpilką? W MMA tak, ale w boksie nie, bo by mi głowę urwał. Jeżeli będzie kiedyś taka okazja i taka propozycja to tak. Artur musi jeszcze potrenować, bo to jeszcze nie pora i nie miejsce na to. Niech zrobi kilka walk i zobaczy na tym to polega. To że ktoś w boksie wytrzymuje, to nie znaczy, że wytrzyma w MMA. MMA jest przekrojowe i prąd, czyli kondycja ucieka bardzo szybko.

O walce Pudzianowski – Szpilka mówiło się już od bardzo dawna, jednak zawsze kończy się na spekulacjach. Teraz dzięki przyszłej walce “Szpili” w MMA ten scenariusz staje się bardzo prawdopodobny.

Dodajmy, że Pudzian miał okazję trenować już z Arturem. Poniżej jedno z nagrań z 2016 r:

Trening boksu ze Szpilą

Przed KSW 35 Pudzian trenował z Artur Szpilka. Będzie ogień! "Szpila" ma ogien w łapach = dobre treningi szkoleniowe.

Posted by Mariusz Pudzianowski on Thursday, May 19, 2016

Cały odcinek Hejt Parku dostępny poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis