MMA PLFAME MMALupa mocno o FAME MMA: Tam istnieją Ci co trzymają głęboko palec w dupie wielkim włodarzom!

Lupa mocno o FAME MMA: Tam istnieją Ci co trzymają głęboko palec w dupie wielkim włodarzom!

Łukasz Lupa na insta stories odpowiadał na pytania widzów. Były zawodnik FAME MMA postanowił ponownie wypowiedzieć się o walkach w największej freakowej organizacji.

Lupa

Lupa już przed walką na PRIME SHOW MMA 1 postanowił wspomnieć o FAME MMA.

Jak to się zdarzyło. Zadzwoniliście i jestem. Miałem walczyć na FAME, ale że FAME ma wyj*ane i nie szanuje ludzi, szufladkują wszystkich, więc stwierdziłem, że ja też mam wy**bane i trzeba iść do przodu. Tam są najważniejsze followersy, lajki na instagramie, kto ma więcej to istnieje. Jestem wolnym strzelcem. Miała być walka z Piotrkiem Tyburskim, ale… No moim zdaniem nie szanują zawodników i jestem tutaj.

Łukasz wystąpił w Atlas Arenie, gdzie musiał uznać wyższość Pawła Tyburskiego.

Lupa o FAME MMA: Odszedłem? Wypi**dolili mnie z hukiem!

Łukasz Lupa na insta stories postanowił wypowiedzieć się o organizacji FAME MMA.

Odszedłem? Wypi**dolili mnie z hukiem. Tam istnieją Ci co trzymają głęboko palec w dupie wielkim włodarzom. Sorry, ale ja do tych ludzi nie należę. Po za tym już zapomnieli kto był z nimi od początku i budował razem z nimi to całe przedsięwzięcie. Po któreś gali urośli w piórka już zapomnieli o takich jak ja czy innych. Życie.

Zobacz także:

Mateusz Gamrot spadł w oficjalnym rankingu UFC! Walka z Gaethje się oddaliła?

Niestety, ale Mateusz Gamrot spadł w oficjalnym rankingu wagi lekkiej UFC! “Gamer” co prawda wciąż jednak znajduje się w czołowej dziesiątce dywizji do 70 kilogramów, ale walka z Justinem Gaethje się nieco oddaliła.

Norman Parke otwarty na starcie z Tyburskim: Może ta duża kobieta! Co wy na to?

Norman Parke ma za sobą pojedynek w kolejnej freakowej organizacji. ”Stormin” wskazał swoich potencjalnych przeciwników. Były tymczasowy mistrz KSW wyraził chęć pojedynku z Pawłem Tyburskim. Niewykluczone, że w przyszłości do takiego starcia dojdzie w organizacji PRIME SHOW MMA.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis