MMA PLMateusz GamrotMateusz Gamrot spadł w oficjalnym rankingu UFC! Walka z Gaethje się oddaliła?

Mateusz Gamrot spadł w oficjalnym rankingu UFC! Walka z Gaethje się oddaliła?

Niestety, ale Mateusz Gamrot spadł w oficjalnym rankingu wagi lekkiej UFC! “Gamer” co prawda wciąż jednak znajduje się w czołowej dziesiątce dywizji do 70 kilogramów, ale walka z Justinem Gaethje się nieco oddaliła.

Mateusz Gamrot spadł w oficjalnym rankingu UFC

“Gamer” sam wyzwał do walki Justina Gaethje po wygranej nad Armanem Tsarukyanem w walce dwóch wielkich nadziei UFC. Polak chce starcia z Amerykaninem, by zagwarantować sobie miejsce w ścisłej czołówce swojej kategorii wagowej.

Mateusz Gamrot spadł w oficjalnym rankingu UFC

Pomysł na tę walkę jednak się oddalił po ostatniej aktualizacji rankingu. Dzisiaj dowiedzieliśmy się, że Mateusz Gamrot spadł z 8 na 9. pozycję wśród pretendentów. Największy awans w wadze lekkiej zanotował Rafael Fiziev.

Kazach w miniony weekend pokonał w piątej rundzie Rafaela Dos Anjosa i awansował o trzy pozycje w zestawieniu, wyprzedzając przy okazji “Gamera”. Fiziev jest już 7. wśród pretendentów.

Rafael Fiziev po wygranej nad RDA także wyzwał do walki Justina Gaethje i patrząc na ranking, znalazł się bliżej walki z Amerykaninem niż Polak.

Aktualne zestawienie wagi lekkiej UFC poniżej:

Zobacz także:

Debiut Irańskiego Hulka znów ogłoszony! Nie będzie to walka z Martynem Fordem! Widzieliście?

Sajad Gharibi szykuje się do debiutu. Do wyczekiwanej walki ”Irańskiego Hulka” ma dojść ostatecznie trzydziestego pierwszego lipca. Warto zaznaczyć, że nie będzie to pojedynek z Martynem Fordem.

Denis Załęcki o rewanżu z Don Diego: Następnym razem się po nim przebiegnę! Co wy na to?

Denis Załęcki na insta stories odpowiadał na pytania widzów. ”Bad Boy” został zapytany o potencjalny rewanż z Mateuszem Kubiszynem. Załęcki jest przekonany, że dojdzie do drugiego starcia i będzie górą w takiej rywalizacji. Denis skomentował przy okazji ich pierwszy pojedynek.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis