MMA PLEFM SHOWNorman ParkeNorman Parke otwarty na starcie z Tyburskim: Może ta duża kobieta!

Norman Parke otwarty na starcie z Tyburskim: Może ta duża kobieta!

Norman Parke ma za sobą pojedynek w kolejnej freakowej organizacji. ”Stormin” wskazał swoich potencjalnych przeciwników. Były tymczasowy mistrz KSW wyraził chęć pojedynku z Pawłem Tyburskim. Niewykluczone, że w przyszłości do takiego starcia dojdzie w organizacji PRIME SHOW MMA.

Parke

To jest intensywny rok w wykonaniu ”Stormina”. Start z Grzegorzem Szulakowskim jest jego trzecią walką w tym roku. Parke w sobotę wystąpił w main evencie PRIME SHOW MMA 2 w Gdyni. Parke po 3-rundach wygrał jednogłośną decyzją sędziów. Norman w FAME MMA zaś przed czasem pokonał Piotra Szeligę i Popka Monstera.

Parke wskazuje potencjalnego przeciwnika!

Norman Parke w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim wskazał swojego kolejnego potencjalnego przeciwnika. ”Stormin” bierze pod uwagę starcie z Pawłem Tyburskim, Popkiem Monsterem oraz Marcinem Wrzoskiem.

Może ta duża kobieta. Mogę walczyć z dużą kobietą. To bardzo łatwa walka, ale on mówi: ”Nie, proszę, tylko stójka, tylko K-1. Błagam, nie sprowadzaj do parteru i nie ru***j mnie w dupę, proszę”. Przyjadę do twojego kraju i cię zleję! (…) Jest jeszcze Marcin Wrzosek ”Chcę walczyć z Parke, miałem tylko 2 tygodnie na trening, 4 tygodnie imprezowałem i dociągnąłem do decyzji”. Bez znaczenia, porażka to porażka, wyjazd na koniec kolejki. Może Popek, to jest prawdziwy facet, chce walczyć w MMA. Sam jestem ciekawy, jakby wyglądała ta walka.

Zobacz także:

Debiut Irańskiego Hulka znów ogłoszony! Nie będzie to walka z Martynem Fordem! Widzieliście?

Sajad Gharibi szykuje się do debiutu. Do wyczekiwanej walki ”Irańskiego Hulka” ma dojść ostatecznie trzydziestego pierwszego lipca. Warto zaznaczyć, że nie będzie to pojedynek z Martynem Fordem.

Denis Załęcki o rewanżu z Don Diego: Następnym razem się po nim przebiegnę! Co wy na to?

Denis Załęcki na insta stories odpowiadał na pytania widzów. ”Bad Boy” został zapytany o potencjalny rewanż z Mateuszem Kubiszynem. Załęcki jest przekonany, że dojdzie do drugiego starcia i będzie górą w takiej rywalizacji. Denis skomentował przy okazji ich pierwszy pojedynek.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis