MMA PLNajnowszeJurasŁukasz Jurkowski o sprawie Caina Velasqueza: Winny… tego, że nie trafił śmiertelnie!

Łukasz Jurkowski o sprawie Caina Velasqueza: Winny… tego, że nie trafił śmiertelnie!

Komentator stacji Polsat Sport, były mistrz KSW i nie wiadomo czy nadal aktualny zawodnik mieszanych sztuk walki Łukasz Jurkowski wypowiedział się o sprawie Caina Velasqueza.

Łukasz Jurkowski o sprawie Caina Velasqueza

Przypominamy, że były mistrz wagi ciężkiej próbował dokonać samosądu i zastrzelić mężczyznę, który miał wielokrotnie molestować jego córkę, mającą mniej niż 14 lat.

Amerykanin o meksykańskim pochodzeniu strzelił w samochód, który prowadził potencjalny pedofil, ale zamiast w niego trafił w jego ojca, który siedział na tylnym siedzeniu.

Więcej o sprawie pisaliśmy TUTAJ -> Wiemy dlaczego Cain Velasquez chciał zastrzelić człowieka! Są przerażające szczegóły!

Łukasz Jurkowski o sprawie Caina Velasqueza

Teraz, swoje zdanie w tej sprawie wyraził wspomniany Łukasz Jurkowski. “Juras” swój punkt widzenia przedstawił na twitterze:

“Cain Velasquez? Winny… tego, że nie trafił tego pedofila śmiertelnie. Nie ma dyskusji. Pedofile zasługują na najgorsze. #FreeCain

“Nie znamy sprawy ale domniemam, że zaufał swojej córce która była molestowana. W dupie mam w takiej sprawie sądy. Strzelał, spudłował. Jeżeli ojciec niewinny szkoda co oczywiste.”

Zobacz także:

Bonusy po KSW 67. Wybrano najlepszy nokaut, poddanie oraz walkę gali [WIDEO]

Po gali KSW 67 w Warszawie przyznano kilka bonusów. Wybrano najlepszy nokaut, poddanie oraz walkę podczas tego wydarzenia.

Marcin Różalski o ataku Rosji na Ukrainę: Chciałbym wykrzyczeć, co mam do wykrzyczenia!

Marcin Różalski za pomocą mediów społecznościowych skomentował sytuację, która panuje u naszych sąsiadów. W czwartek nad ranem Rosja zdecydowała zaatakować Ukrainę.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis