MMA PLNajnowszeJurasJuras dosadnie o aferze z Sianosem: Mam wrażenie, że zaraz zobaczymy go we freakach!

Juras dosadnie o aferze z Sianosem: Mam wrażenie, że zaraz zobaczymy go we freakach!

W ostatnim czasie wielkie kontrowersje pojawiły się przy Marcinie Sianosie. Dużo osób ze środowiska zabrało głos po zachowaniu zawodnika MMA. Tym razem swój komentarz w mediach społecznościowych zamieścił weteran MMA i uznany komentator – Łukasz Jurkowski.

Juras

Marcin w marcu tego roku postanowił spróbować swoich sił na zawodowstwie. Sianos przede wszystkim jest zawodnikiem MMA, ale co warto podkreślić ma za sobą przygodę w boksie olimpijskim.

Sianos wystąpił na Rocky Boxing Night, gdzie zmierzył się z niepokonanym Arturem Bizewskim. Było mnóstwo zwrotów akcji i walka dostarczyła dużo emocji. W drugiej rundzie ”Bizon” był podłączony, a wtedy Sianos niespodziewanie obalił rywala i uderzył go łokciem. Za to zachowanie oczywiście został zdyskwalifikowany. W ringu jak i samej hali pojawiło się wielkie zamieszanie.

Juras zabiera głos!

Łukasz Jurkowski w mediach społecznościowych zabrał głos w sprawie kontrowersji, które pojawiły się przy Marcinie Sianosie.

Popularny komentator nie wyklucza, że Sianos już niebawem pojawi się w freak fightach.

Dlaczego mam wrażenie, że za chwilę zobaczymy Marcina Sianosa we frikach i narracja wielu aktualnych krytyków zmieni się o 180 stopni…🤷🏻‍♂️Zgodzę się z autorem posta. Niesamowity fikoł PRowy😉

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis