MMA PLArchiwumJurasJuras o potencjalnej walce Volkova w Londynie: To ryzykowny i niesmaczny ruch UFC!

Juras o potencjalnej walce Volkova w Londynie: To ryzykowny i niesmaczny ruch UFC!

Łukasz Jurkowski postanowił zareagować! ”Juras” nie zgadza się z zachowaniem największej organizacji na świecie, która próbuje ratować pojedynek Alexandra Volkova (34-9). Rosjanin miał wystąpić w walce wieczoru UFC w Londynie.

Juras

Jak informował portal MMA Fighting – Alexander Volkov (34-9) może mieć problemy z wjazdem do kraju (powód, aktualna sytuacja na Ukraina). Niewykluczone, że starcie z Tomem Aspinallem (11-2) będzie przeniesione, na którąś z gal w Stanach Zjednoczonych. 

Juras reaguje!

Łukasz Jurkowski na twitterze postanowił odnieść się do sytuacji z Alexandrem Volkovem (34-9). Walka Rosjanina w Londynie jest mocno zagrożona.

Volkov walczący w walce wieczoru gali w LONDYNIE? Jeżeli do tego dojdzie to ryzykowny i niesmaczny ruch UFC. Wyspiarze zjedzą go żywcem. IMO nie przyleci nawet jak będzie miał jak. #doSpodu #stopWar

”Drago” ostatni pojedynek stoczył w Abu Dhabi z naszym reprezentantem Marcinem Tyburą. Rosjanin wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

Zobacz także:

Denis Lebiediew były mistrz świata w boksie popiera zachowanie Rosji! Widzieliście?

Są wśród Rosjan ludzie, którym jest wstyd za aktualną sytuację związaną z wojną na Ukrainie. Są też tacy, których w ogóle to nie interesuje i stronią od suwerennego zdania. Do ostatniej grupy należą Ci, którzy wyrażają pełną aprobatę dla działań swojego kraju. Jednym z nich jest Denis Lebiediew.

MMA VIP: Pomidor zadzwonił podczas programu! Chce walki z Żuromem na gali Najmana! Co wy na to?

Wczoraj odbył się program ”Oko w Oko” pomiędzy Andrzejem Żuromskim, a Tomaszem Chicem. Już na samym początku zadzwonił Krzysztof Franciszek Romanik, który rzucił wyzwanie w kierunku Andrzeja Żuromskiego. Jak widać do ”Żuroma” robi się naprawdę duża kolejka.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis