MMA PLArchiwumMarcin RóżalskiMarcin Różalski o ataku Rosji na Ukrainę: Chciałbym wykrzyczeć, co mam do wykrzyczenia!

Marcin Różalski o ataku Rosji na Ukrainę: Chciałbym wykrzyczeć, co mam do wykrzyczenia!

Marcin Różalski za pomocą mediów społecznościowych skomentował sytuację, która panuje u naszych sąsiadów. W czwartek nad ranem Rosja zdecydowała zaatakować Ukrainę.

Różalski

Wielu cenionych sportowców pozostaje na terenie Ukrainy i wspiera swoich obywateli. Mowa chociażby o mistrzu świata wagi ciężkiej – Usyku.

Droga Ukraino i drodzy Ukraińcy. W wiadomościach mówią, że uciekłem ale to nie jest tak. Wyjechałem w związku z pracą. Wróciłem, jestem w domu. Musimy się zjednoczyć. Nastąpiły bardzo ciężkie czasy, bardzo martwię się o swój kraj, o ludzi. Koledzy, musimy zatrzymać tę wojnę! Musimy zrobić to wszyscy razem.

Różalski: Wojny powstają tylko przez pazerność tych tępych i zachłannych!

Marcin Różalski postanowił zabrać głos po tym jak Rosja zaatakowała Ukrainę.

Witam wszystkich serdecznie. Chciałbym korzystając z tego, że mam swoją stronę na portalu, oczywiście na portalu prywatnym. Chciałbym wykrzyczeć, co mam do wykrzyczenia. Pewne rzeczy też mnie mocno denerwują. Jest ten konflikt na Ukrainie. Każdy konflikt jest zły, nie ma bardziej medialnych czy mniej medialnych konfliktów, bo wojny powstają tylko przez pazerność tych tępych i zachłannych, którzy chcą nie wiem więcej pieniędzy, władzy – mimo, że i tak cały świat jest ich. Chcą jeszcze czegoś. Słów mi brakuje, bo nie chce się odpalić – bo zaraz zablokują mi konto. Zwróćcie uwagę, dlaczego jest ten konflikt, bo dostał pozwolenie. Jakby nie dostał pozwolenia to konfliktu by nie było. Jakie konflikty w 21 wieku, ludzie kochani. Ukraina kiedyś została już… dane jej niepodległość tylko miała się wyzbyć broni atomowej. No to wszystkiego się wyzbyła, wszystko zrobili jak należy. No i co? Gówno

Cała wypowiedź poniżej:

Posted by Marcin Różal Różalski on Friday, February 25, 2022

Zobacz także:

Artur Szpilka jest po pierwszym treningu BJJ! Mateusz Gamrot reaguje! Widzieliście?

O debiucie Artura Szpilki (24-5,16 KO boks) mówi się od dłuższego czasu. Niewykluczone, że ”Szpila” jeszcze przed wakacjami pojawi się w klatce. Pięściarz z Wieliczki zapewnia, że rywal musi być sportowcem i najlepiej jakby to był również bokser. Artur jest po pierwszym treningu brazylijskiego jiu-jitsu – o czym poinformował w mediach społecznościowych.

Jędrzejczyk o sytuacji na Ukrainie: Obrzydliwie okrucieństwo! Nie bądźmy obojętni na ludzką krzywdę!

Joanna Jędrzejczyk wspiera Ukrainę! Była mistrzyni UFC w mediach społecznościowych wyszła z ważnym przesłaniem. Wojowniczka pochodząca z Olsztyna apeluje, aby nie być obojętnym na ludzką tragedię.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis