MMA PLNajnowszeJoanna JędrzejczykJoanna Jędrzejczyk zapewnia: Moi drodzy nie zawalczę za dwa miliony we freakach!

Joanna Jędrzejczyk zapewnia: Moi drodzy nie zawalczę za dwa miliony we freakach!

Już dziś o godzinie 18:00 odbędzie się kolejna ”Jurasówka”, a tym razem gościem weterana MMA i uznanego komentatora Łukasza Jurkowskiego będzie była mistrzyni UFC w wadze słomkowej – Joanna Jędrzejczyk. W pewnym momencie padł temat freak fightów. Jędrzejczyk wyznała – co mówią do niej znajomy odnośnie jej potencjalnej walki w freak fightach. Polka zaznaczyła, że nie zawalczy w freakach za dwa miliony.

Jędrzejczyk

Już wielokrotnie pojawiają się komentarze – trzeba to zaznaczyć złośliwe, że Jędrzejczyk nie wypowiadając się całkowicie negatywnie o freak fightach – w przyszłości tam trafi.

Jędrzejczyk kolejną swoją wypowiedzią tylko zaznacza i mówi, że nie zamierza tego zrobić nawet jeśli pojawi się propozycja za wielkie pieniądze.

Jędrzejczyk: Nie, ale słuchaj co mnie wkurza…

Joanna Jędrzejczyk w rozmowie z Łukaszem Jurkowskim została zapytany o freak fighty.

Juras: A co jest z tymi freakami? Też widziałem twoją wypowiedź w jednym temacie a propos freaków.

Jędrzejczyk: Nie, ale słuchaj co mnie wkurza. No, że co teraz freaki, albo na pół pociągu zawsze jest ”tylko do freaków chyba nie pójdziesz”, ale każdy by oglądał. Albo mam znajomego i mówię ”Ty ja tam nie pójdę”.  A on ”ale nie mów, że jakby Ci dali dwa miliony  to byś nie poszła. Tylko głupi by odmówił”. A ja mówię ”Nie, bo gdybym miała zarobić dwa miliony, to wracam do UFC” i z palcem wiesz… zarabiam te pieniądze – mniejsze bądź większe nieistotne, idę i to robię. Po co mam sobie umniejszać tej klasy sportowej. No kurczę trudne to jest, że tu Ci mówią chyba nie pójdziesz, a później, ale za dwa miliony sprzedaj się Ty mała.

Juras: ”Ty, że Aśka dla pieniędzy zrobi wszystko”

Jędrzejczyk: No podobno tak jest, ale no nie moi drodzy – nie zawalczę za dwa miliony we freakach

Jurasówka z JJ!

Już dziś o 18.00 premiera podcastu „Jurasówka” w nowej odsłonie! Teoretycznie @joannajedrzejczyk miała być moim gościem ale wyszło, że jest współgospodarzem😉 Może będzie z tego coś więcej? M.in o tym dowiecie się z dzisiejszej rozmowy, a to tylko kropla w morzu tematów😍 Zapraszamy na Youtube/Spotify Jurasówka Podcast dziś o 18.00. Wielka prośba o subskrypcję kanału❤️

Posted by Łukasz "Juras" Jurkowski on Tuesday, March 19, 2024
Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis