MMA PLUFCWiemy dlaczego Cain Velasquez chciał zastrzelić człowieka! Są przerażające szczegóły!

Wiemy dlaczego Cain Velasquez chciał zastrzelić człowieka! Są przerażające szczegóły!

Wiemy już dlaczego były mistrz wagi ciężkiej UFC Cain Vealsquez chcial zastrzelić człowieka. Amerykanin meksykańskiego pochodzenia został aresztowany przez policję w San Jose za próbę wymierzenia samosądu.

Cain Velasquez

Więcej szczegółów dotyczących aresztowania byłego mistrza UFC podał dziennik The San Jose Mercury-News.

Teraz mamy jaśniejszy obraz na działania Velasqueza.

Dlaczego Cain Velasquez chciał zastrzelić człowieka?

Otóż, podane źródło podaje, że Cain Velasquez ostrzeliwał samochód, w którym znajdowały się trzy osoby, w tym 43-letni Harry Eugene Goularte, który miał molestować osobę z bliskiej rodziny byłego mistrza mieszanych sztuk walki. Nieoficjalnie mówi się, że Goularte miał mieć kontakty seksualne z jego… córką!

Według dokumentów, do których dotarło NBC Bay Area, Goularte miał mieć kontakt seksualny z córką Velasqueza “około 100 razy”. W piątek człowiek ten został oskarżony o czyn lubieżny z dzieckiem poniżej 14 roku życia.

Cain Velasquez po ujawnieniu tych informacji sam chciał wymierzyć pedofilowi sprawiedliwość. Mówi się, że Amerykanin otworzył ogień w kierunku samochodu prowadzonego przez Goularte, w którym znajdowały się dwie inne osoby. W swój cel Velasquez nie trafił, a ranić miał ojca Goularte, który siedział na tylnym siedzeniu.

Cain Velasquez obecnie przebywa w areszcie za próbę zabójstwa.

Zobacz także:

Bonusy po KSW 67. Wybrano najlepszy nokaut, poddanie oraz walkę gali [WIDEO]

Po gali KSW 67 w Warszawie przyznano kilka bonusów. Wybrano najlepszy nokaut, poddanie oraz walkę podczas tego wydarzenia.

Marcin Różalski o ataku Rosji na Ukrainę: Chciałbym wykrzyczeć, co mam do wykrzyczenia!

Marcin Różalski za pomocą mediów społecznościowych skomentował sytuację, która panuje u naszych sąsiadów. W czwartek nad ranem Rosja zdecydowała zaatakować Ukrainę.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis