MMA PLNajnowszeFAME MMALiroy ostro o oświadczeniu FAME MMA: Teraz tu kogoś ostro po…

Liroy ostro o oświadczeniu FAME MMA: Teraz tu kogoś ostro po…

Były raper i były poseł na Sejm RP – Liroy bardzo ostro wypowiedział się o oświadczeniu organizacji FAME MMA, która wczoraj poinformowała opinię publiczną o całkowitym odcięciu się od zachowań kryminogennych.

Liroy ostro o oświadczeniu Fame MMA

Decyzja FAME MMA spowodowana była wzrastającą liczbą przypadków wypowiadania się w sposób kojarzony z gangsterką.

FAME wydało obszerne oświadczenie w tej sprawie, które możecie w całości przeczytać TUTAJ -> FAME MMA odcina się od kryminogennych zachowań!

Liroy ostro o oświadczeniu FAME MMA

Oświadczenie to skomentował w mediach społecznościowych Liroy. Piotr Marzec zamieścił komentarz pod postem opublikowanym przez MMA.PL na Facebooku.

Liroy przypomniał o własnej wieloletniej walce o zniesienie jednego ze znanych przepisów prawa karnego:

“Teraz to kogoś tu dobrze poje…

Przecież od lat walczę o zniesienie 60-tki bo to narzędzie nadużywane przez prokuratorów i wspierające kryminalistów którzy kosztem innych często niewinnych się oczyszczają.”

Zobacz także:

Uznany pięściarz wyśmiał Ferrariego: Groźni, szczególnie ten w środku! Co wy na to?

Organizacja FAME MMA w mediach społecznościowych poinformowała, że w poniedziałek odbędzie się program (cage specjal) promujący najbliższą 17 edycję, która trzeciego lutego odbędzie się w Krakowie. Jednym z gości będzie Amadeusz Roślik, który stanie przed największym wyzwaniem w dotychczasowej przygodzie. Udział ”Ferrariego” wyśmiał uznany pięściarz – Łukasz Maciec (28-5-1, 5 KO), który prz okazji wypowiedział się o walce Amadeusza z niepokonanym Kamilem Łaszczykiem.

Kolejna taka sytuacja… Iran dokonuje egzekucji mistrza karate! Widzieliście?

Dwóch mężczyzn w tym zawodnik karate został straconych za ich domniemane branie udziału w antyreżimowych protestach w listopadzie poprzedniego roku.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis