MMA PLNajnowszeBoksUznany pięściarz wyśmiał Ferrariego: Groźni, szczególnie ten w środku!

Uznany pięściarz wyśmiał Ferrariego: Groźni, szczególnie ten w środku!

Organizacja FAME MMA w mediach społecznościowych poinformowała, że w poniedziałek odbędzie się program (cage specjal) promujący najbliższą 17 edycję, która trzeciego lutego odbędzie się w Krakowie. Jednym z gości będzie Amadeusz Roślik, który stanie przed największym wyzwaniem w dotychczasowej przygodzie. Udział ”Ferrariego” wyśmiał uznany pięściarz – Łukasz Maciec (28-5-1, 5 KO), który prz okazji wypowiedział się o walce Amadeusza z niepokonanym Kamilem Łaszczykiem.

Ferrari

Doświadczony pięściarz ma za sobą walki we Włoszech, Finlandii, Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. 33-latek w swojej szóstej zawodowej walce zdobył pierwszy pas Baltic Boxing Union International w kategorii junior półśredniej, gdy wypunktował Konstantinsa Sakarę. Maciec w 2009 roku wystąpił na gali Polsat Boxing Night, na której w walce wieczoru spotkali się Andrzej Gołota i Tomasz Adamek. Maciec po 6 rundowym starciu, uległ Krzysztofowi Szotowi.

W 2013 roku Maciec zaś zawalczył o pas Mistrza Unii Europejskiej federacji EBU w kategorii półśredniej. Polak musiał uznać wyższość Gianluco Branco. Ostatni pojedynek Łukasz odnotował w lipcu poprzedniego roku, gdy przegrał na punkty z niepokonanym Caoimhinem Agyarko.

Pięściarz wyśmiał Ferrariego!

Łukasz Maciec (28-5-1, 5 KO) w mediach społecznościowych wyśmiał Amadeusza Roślika.

Łukasz Maciec: Groźni szczególnie ten w środku.
Widz: Jakby Ci przyj*** to byś inaczej śpiewał 😅😂
Łukasz Maciec: no tak to straszny bandyta 😹🤚 Szkoda że nie wziął sobie do walki kogoś z muszej wagi xd

Widz: dupka boli co ze freak zarabia tyle a ty chuja w tym boksie co?

Łukasz Maciec: Mordko o moje pieniądze to się nie martw całkiem nieźle sobie radzę jedyne co mogę robić to się z tego śmiać 😎 życzę żebyś zarabiał tyle co ja w tym boksie 🥳

Widz: Nie mówię że 10-30k to mało ale widać zazdrość po prostu ze freak które se dymi na konfach i bije cepami(którymi wygrywa) zarabia więcej od sportowca

Łukasz Maciec: Dowiedz się ile Zarabiają bokserzy za granicą I kto jakich ma sponsorów a później się wypowiadaj na taki temat pozdrawiam.

Widz: Łaszczyk mówił ile zarabia a nie jesteś większym pięściarzem od niego

Łukasz Maciec: Garze i wynagrodzenia bokserów są indywidualnie w zależności od kontraktu odbytych walk i wszystkiego dookoła

Widz: Jeszcze się zdziwisz jak rozwali Szczurka 🤣

Łukasz Maciec: No nie chciałbym tego wiedzieć mam nadzieję że będzie inaczej Kamil jest dobrym pięściarzem sam jestem ciekawy tego pojedynku,ale w żadnym wypadku to nie jego waga 🤨🧐

Zobacz także:

Khabib Nurmagomedov zdecydował! Legenda UFC odchodzi definitywnie z branży MMA! Widzieliście?

Jest decyzja jednego z najlepszych zawodników wszech czasów w mieszanych sztukach walki. Niepokonany Khabib Nurmagomedov (29-0) zdecydował, że odchodzi definitywnie z branży MMA. Nie mówimy tutaj tylko o startach, a o udziale w organizacjach MMA, trenowaniu itp.

Gleba, Halych i Gruchała rugają Piotra Szeligę po ostatniej wypowiedzi: Bajkopisarz! Co wy na to?

Piotr Szeliga ma za sobą pierwszą konferencję przed galą FAME MMA 17, która trzeciego lutego odbędzie się w Krakowie. ”Szeli” na zasadach K-1 podejmie kolejne bardzo duże wyzwanie, bowiem zmierzy się z byłym mistrzem KSW – Marcinem ”Polish Zombie” Wrzoskiem. Na ostatnie wypowiedzi Szeligi szybko zareagowano.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis