MMA PLCiekawostkiLewicowy upiór z oktagonu zbiera żniwa po wygranej w MMA! Jaś Kapela zaproszony przez… Kubę Wojewódzkiego!

Lewicowy upiór z oktagonu zbiera żniwa po wygranej w MMA! Jaś Kapela zaproszony przez… Kubę Wojewódzkiego!

Choć wydaje się to nieprawdopodobne, popularność lewicowego poety, który dla prawaków jest “upiorem z oktagonu” zbiera żniwa po wygranej nad Ziemowitem Piastem Kossakowskim na gali Prime Show MMA!. Jaś Kapela bowiem został zaproszony przez “króla TVN-u”.

Jaś Kapela

Jaś Kapela jest na ten moment niepokonany w walkach MMA. Wszedł on do klatki do tej pory raz i zaskoczył całą Polskę, spodziewającą się jego porażki z prawicowym publicystą. “Lewak” jednak zaskoczył wszystkich i wygrał to starcie przez TKO w pierwszej rundzie, a jego rywal potrzebował pomocy medycznej, by wyjść z klatki:

Jaś Kapela zaproszony przez… Kubę Wojewódzkiego

Kapela zbiera teraz plony ze swojej wygranej w Prime Show MMA. Najpierw Kuba Wojewódzki pochwalił go w swoim felietonie dla tygodnika Polityka, a potem zaprosił do swojego programu w TVN:

“Trzech największych przystojniaków już po programie. Miło było u Kuby na kanapie <3 to może teraz serio jakieś reality show? XD” – napisał na Instagramie Kapela zapowiadając występ u Kuby Wojewódzkiego.

Zobacz także:

Bonusy po KSW 67. Wybrano najlepszy nokaut, poddanie oraz walkę gali [WIDEO]

Po gali KSW 67 w Warszawie przyznano kilka bonusów. Wybrano najlepszy nokaut, poddanie oraz walkę podczas tego wydarzenia.

Marcin Różalski o ataku Rosji na Ukrainę: Chciałbym wykrzyczeć, co mam do wykrzyczenia!

Marcin Różalski za pomocą mediów społecznościowych skomentował sytuację, która panuje u naszych sąsiadów. W czwartek nad ranem Rosja zdecydowała zaatakować Ukrainę.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis