MMA PLFAME MMAKubańczyk przed FAME MMA 9: Jestem w formie życia!

Kubańczyk przed FAME MMA 9: Jestem w formie życia!

Jakub Flas już szóstego marca stoczy swój najważniejszy pojedynek. Popularny ”Kubańczyk” mimo kontuzji zapowiada, że jest w życiowej formie.

Zawodnik Uniq Fight Club wystąpi wysoko w karcie zbliżającego się FAME MMA 9. Przeciwnikiem Jakuba będzie Marcin Malczyński, który stanie do swojej pierwszej obrony pasa.

Marcin o tytuł zawalczył już w debiucie. Doszło do niego w październiku 2019 roku w Ergo Arenie. Nie była to łatwa przeprawa! Malczyński jednogłośną decyzją sędziów pokonał Marka ”AdBustera” Hoffmanna. Dużo osób wspomina o parterze Malczyńskiego – czy zobaczymy coś więcej w jego wykonaniu na przyszłej gali?

Kubańczyk zapowiada formę życia!

Nie tak dawno informowaliśmy, że Jakub Flas zmaga się z poważną kontuzją. ”Kubańczyk”  za pomocą mediów społecznościowych gwarantuje, że jest w życiowej formie.

Forma życia🙏🏻🔥 Dziękuje wszystkim chłopakom z maty, idziemy razem po ten pas 🤜🏻🤛🏻 Na koniec porannego treningu woreczek🔥🔥

Flas podczas sparingów doznał poważnej kontuzji ucha. Sami zobaczcie.

kontuzja

OFICJALNE INFO ODNOŚNIE MOJEJ WALKI… Dzisiaj cały internet obiegła informacja o tym, że moja walka o pas w kategorii 84kg na @famemmatv stoi pod znakiem zapytania. Kilka dni temu doznałem bardzo bolesnej kontuzji uszu, która wynika z moich intensywnych przygotowań do walki. Niestety ja mam potężną tendencje i tworzą mi się tzw. kalafiory. Niefortunnie w tym samym momencie w jednym i drugim uchu pojawił się silny stan zapalny. Niestety pobranie osocza nie wystarczyło i moje uszy trzeba było pozszywać przebijając je w kilku miejscach na wylot. Ból, który mi towarzyszy jest naprawdę potężny (spać też jest bardzo ciężko), przyjmuje silne leki przeciwbólowe – tylko tak jestem w stanie funkcjonować. Natomiast jak poinformował mnie lekarz, jeśli będę dbał o rany w poniedziałek/wtorek będę mógł wrócić do treningu. Przez kilka ostatnich miesięcy zostawiłem na macie nie tylko krew i pot ale również całe serce i nawet jeśli miałbym te uszy urwane wyjdę do tej walki. Jestem w życiowej formie i idę wyrwać ten pasLampka wody z cytryną za wasze zdrówko, bo za moje chyba nikt nie wypił  Dziękuje Wam za wsparcie i tysiące wiadomości Never give up #teamkubanczyk

Pełna karta walk FAME MMA 9:

Walka wieczoru:
Paweł “Popek Monster” Mikołajuw vs Patryk “Kizo” Woziński

Pozostałe:         
Sylwester “Wardęga” Wardęga vs Kacper Blonsky
Marcin Malczyński vs Jakub “Kubańczyk” Flaus
Zusje vs Kamila Pasiut
Patryk “Patrykos” Domke vs Paweł “Ponczek” Sikora
Mariusz “Hejter” Słoński vs Filip Zabielski
Karolina “Way of Blonde” Brzuszczyńska vs Anna Andrzejewska
Krystian “Krycha” Wilczak vs Aleksander “Sasza Model” Muzheiko
Oleg Riaszeńcew vs Patryk “Ryba” Karaś
Jakub Post vs Mikołaj “Vandal” Rdzanek

Zobacz także:

Jotko wraca do klatki! Widzieliście kto będzie przeciwnikiem?

Krzysztof Jotko wreszcie wraca do oktagonu UFC! Polak występujący w wadze średniej największej organizacji MMA na świecie już niedługo po raz kolejny zaprezentuje kibicom swoje umiejętności.

FEN ściągnie gwiazdę FAME MMA? Wiecie o kogo chodzi?

Organizacja FEN chce ściągnąć gwiazdę FAME MMA! Tak przynajmniej wynika z wypowiedzi samego zawodnika, którego większość kibiców w Polsce kojarzy z występów dla poznańskiej organizacji.