MMA PLKrzysztof JotkoKrzysztof Jotko wraca do oktagonu UFC! Znamy nieoficjalne szczegóły jego walki!

Krzysztof Jotko wraca do oktagonu UFC! Znamy nieoficjalne szczegóły jego walki!

Krzysztof Jotko wreszcie wraca do oktagonu UFC! Polak występujący w wadze średniej największej organizacji MMA na świecie już niedługo po raz kolejny zaprezentuje kibicom swoje umiejętności.

Krzysztof Jotko UFC

Krzysztof Jotko wraca do oktagonu UFC! Znamy nieoficjalne szczegóły jego walki!

Jotko wystąpi na jednej z majowych gal UFC. Jego przeciwnikiem będzie Sean Strickland. Starcie to nie zostało jeszcze oficjalnie potwierdzone, a informację o organizacji tego pojedynku podał twitterowy insider – MMAPudelek.pl:

Dla Krzysztofa Jotki walka ze Stricklandem będzie powrotem do oktagonu po rocznej przerwie. Polak ostatnie starcie zaliczył w 16 maja 2020 roku. Na gali UFC on ESPN 8 pokonał on decyzją sędziów Eryka Andersa. Jotko aktualnie znajduje się w serii trzech zwycięstw z rzędu i zaczyna pukać do czołówki dywizji średniej UFC.

Podobnie sprawa wygląda w przypadku Seana Stricklanda. 29-letni “Tarzan” także jest rozpędzony trzema wiktoriami z rzędu. W 2020 roku Amerykanin stoczył dwa pojedynki na przestrzeni dwóch tygodni. 31 października wypunktował Jacka Marshmana, a dwa tygodnie później znokautował w drugiej rundzie Brendana Allena.

Aktualnie czekamy na oficjalne potwierdzenie tego pojedynku i wskazanie konkretnej daty gali, na której Jotko i Strickland się zmierzą.

Zobacz także:

Tomasz Romanowski ostro do “Szuliego”: Wyślę cię do organizacji…

Na powrót Grzegorza Szulakowskiego czeka wielu fanów MMA w Polsce. Dzisiaj do walki wyzwał go Tomasz Romanowski. Uczestnik programu “Tylko Jeden” chciałby “przywitać” Szuliego w kategorii półśredniej.

Adesanya ocenia Błachowicza! Zaskoczeni?

Israel Adesanya (20-0) został ponownie zapytany o Jana Błachowicza (27-8) przed ich zbliżającym się pojedynkiem. Nigeryjczyk szóstego marca stanie przed szansą zdobycia drugiego tytułu. Polak podczas UFC 259 po raz pierwszy będzie bronił pas wagi półciężkiej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis