MMA PLFAME MMAFEN chce ściągnąć gwiazdę FAME MMA! “Oferty były bardzo wysokie!”

FEN chce ściągnąć gwiazdę FAME MMA! “Oferty były bardzo wysokie!”

Foto: Twitter/ Paweł Jóźwiak

Organizacja FEN chce ściągnąć gwiazdę FAME MMA! Tak przynajmniej wynika z wypowiedzi samego zawodnika, którego większość kibiców w Polsce kojarzy z występów dla poznańskiej organizacji.

Paweł Jóźwiak miał rzekomo zaproponować bardzo wysoką finansowo ofertę! O którego zawodnika chodzi?

FEN chce ściągnąć gwiazdę FAME MMA! “Oferty były bardzo wysokie!”

Zainteresowanie FEN-u wzbudził Amadeusz “Ferrari” Roślik. Gwiazdor organizacji FAME MMA, który mimo porażek w klatce, budzi sporo kontrowersji i kibice nadal chcą go oglądać. Ferrari zasłynął między innymi nielegalnym kopnięciem, którym poczęstował Polaka na gali FAME MMA 7:

Amadeusz Ferrari w rozmowie z portalem MMA Bądź Na Bieżąco przyznał, że otrzymał ofertę kontraktową z organizacji FEN i była ona bardzo atrakcyjna finansowo:

“Dużo dostaję ofert. Po walce, gdy ogłosiłem koniec kariery odezwały się do mnie federacje które dopiero się tworzą. Niektóre próbowały przebić oferty finansowe, które dostaję z FAME-u.

Też oferty od FEN’u były i były one naprawdę wysokie.”

KUP PPV NA FEN 32 Z LEGALNEGO ŹRÓDŁA!

Jak myślicie, angaż Ferrariego w FEN przyniósłby wrocławskiej organizacji więcej dobrego czy złego? Chcielibyście zobaczyć tego zawodnika w klatce FEN?

Zobacz także:

Tomasz Romanowski ostro do “Szuliego”: Wyślę cię do organizacji…

Na powrót Grzegorza Szulakowskiego czeka wielu fanów MMA w Polsce. Dzisiaj do walki wyzwał go Tomasz Romanowski. Uczestnik programu “Tylko Jeden” chciałby “przywitać” Szuliego w kategorii półśredniej.

Adesanya ocenia Błachowicza! Zaskoczeni?

Israel Adesanya (20-0) został ponownie zapytany o Jana Błachowicza (27-8) przed ich zbliżającym się pojedynkiem. Nigeryjczyk szóstego marca stanie przed szansą zdobycia drugiego tytułu. Polak podczas UFC 259 po raz pierwszy będzie bronił pas wagi półciężkiej.