MMA PLJan BłachowiczW przyszłości dojdzie do drugiego starcia Błachowicz-Adesanya? Prezydent UFC zabrał głos!

W przyszłości dojdzie do drugiego starcia Błachowicz-Adesanya? Prezydent UFC zabrał głos!

Foto: UFC

Te starcie cieszyło się dużym zainteresowaniem! Dana White zabrał głos w sprawie potencjalnego rewanżu Jana Błachowicza (28-8) z Israelem Adesanyą (20-1), do którego mogłoby dojść w przyszłości. Nigeryjczyk zapewniał, że jeszcze będzie chciał spróbować swoich sił w wadze półciężkiej.

Do ich starcia doszło w marcu tego roku podczas UFC 259. Błachowicz po raz pierwszy obronił pas wagi półciężkiej, ale pretendent zawiesił wysoko poprzeczkę. Adesanya był niebezpieczny do samego końca. Przesądziły obalenia i kontrola z góry w wykonaniu podopiecznego Roberta Jocza.

Dojdzie do rewanżu?

Dana White w rozmowie z Submission Radio zdradził czy Israel Adesanya (20-1) będzie się jeszcze bił w kategorii półciężkiej. Tym samym mogłoby dojść do rewanżu z naszym reprezentantem Janem Błachowiczem (28-8).

Nie wiem, to zależy od niego. Musi oczywiście powrócić do wagi średniej, odnieść kilka zwycięstw, pokazać dominację w kategorii średniej raz jeszcze i być może wtedy przejdzie znów wyżej. A może zostanie tutaj i spróbuje zostać najlepszym średnim w historii. 

Adesanya już w sobotę stanie do następnej obrony pasa w wadze średniej. Będzie to rewanżowy pojedynek z Marvinem Vettorim (17-3-1). Włoch mistrzowską szansę dostanie po pięciu zwycięstwach z rzędu.

Zobacz także:

Kim jest Tomasz Chic? Przeciwnik Krystiana Pudzianowskiego na MMA VIP 2!

Czas na przedstawienie sylwetki następnego uczestnika drugiej edycji MMA VIP, która osiemnastego czerwca odbędzie się w Częstochowie. W walce wieczoru swój debiut w mieszanych sztukach walki odnotuje Tomasz Chic, a jego przeciwnikiem będzie Krystian Pudzianowski.

Don Kasjo kusi kolejną walką: Zawsze ten sam, na***any, uśmiechnięty, szczęśliwy! To kto następny?

Bohater jednej z najgłośniejszych walk w ostatnich miesiącach w Polsce Don Kasjo kusi kolejną walką, którą najprawdopodobniej stoczy w organizacji FAME MMA.