MMA PLFilmySylvester Stallone chciał, aby w trzeciej części ”Rocky” zagrał Jan Paweł II!

Sylvester Stallone chciał, aby w trzeciej części ”Rocky” zagrał Jan Paweł II!

Czas na następną ciekawostkę! Jak się okazuje Sylvester Stallone miał ciekawy pomysł przy trzeciej części ”Rocky”. 74-latek w filmie chciał zaangażować papieża… Jana Pawła II!

Rocky

Premiera trzeciej części już kultowego filmu ”Rocky” odbyła się pod koniec maja 1982 roku. Film zyskał cztery nagrody (oscara, złote globy, złote maliny i Japońską akademię filmową). Tym razem Rocky’ego czekały ciężkie momenty… Śmierć trenera Mickeya i utrata tytułu wagi ciężkiej. Pozbierać się Rocky’emu pomaga jego były odwieczny rywal.. Apollo Creed.

Stallone: A na treningu wspina się po Hiszpańskich schodach…

Sylvester Stallone miał szalone, ale zarazem ciekawe pomysły. Chciał, aby trzecia części filmu ”Rocky” została nagrana we Włoszech. To nie koniec, bo chciał w film zaangażować Jana Pawła II!

Widzisz to? Rocky w Koloseum? Ostatni gladiator? A na treningu wspina się po Hiszpańskich Schodach. Pamiętaj, że Rocky jest bardzo religijny. Możesz go sobie wyobrazić w Bazylice Świętego Piotra? Na poważnie zamierzam umieścić w filmie scenę audiencji u papieża. Może ten papież pójdzie na to. Jeśli tego nie zrobi, weźmiemy innego papieża.

Rocky Balboa należał do osób mocno religijnych, więc ten pomysł był trafiony. Ostatecznie film został zrealizowany w Stanach Zjednoczonych.

Zobacz także:

MMA VIP: Nie będzie walki Najman-Murański? ”Spełniłem wszystkiego  wymagania, a on zażądał…

Wygląda na to, że kibice jednak nie zobaczą pojedynku Marcina Najmana z Jackiem Murańskim. ”El Testosteron” był gotowy na następny powrót, ale jego potencjalny przeciwnik jak zapewnia ”stchórzył”.

MMA VIP 2: Są następne nagrania z treningów ”Szczeny”! [WIDEO] Zaskoczeni?

Ryszard Dąbrowski już osiemnastego czerwca zadebiutuje w mieszanych sztukach walki. ”Szczena” bierze na poważnie tą przygodę i nie zamierza poprzestawać na jednym starciu. Pojawiają się następne nagrania z treningów uczestnika ”Chłopaki do wzięcia”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis