MMA PLKSWKSW traci następnego zawodnika! Abus Magomedov był materiałem na mistrza!

KSW traci następnego zawodnika! Abus Magomedov był materiałem na mistrza!

To nie jest dobra wiadomość! Abus Magomedov (24-4-1) jest następnym zawodnikiem, który rozstaje się z największą organizacją w naszym kraju. Już niebawem mamy poznać nowego pracodawcę reprezentanta UFD Gym.

Magomedov jedyną walkę w KSW stoczył w grudniu poprzedniego roku. 30-latek w drugiej odsłonie poddał Cezarego Kęsika. ”Lubelski Czołg” przystępując do tej walki miał nieskazitelny rekord 12 zwycięstw.

Warto zaznaczyć, że Abus kontrakt z największą organizacją w naszym kraju podpisał wcześniej, lecz ze względu na sytuację covidową debiut nastąpił dopiero pod koniec poprzedniego roku.

Abus Magomedov poza KSW!

Abus Magomedov (24-4-1) podzielił losy Aleksandra Ilicia (13-4) i nie jest już zawodnikiem KSW. Reprezentant UFD Gym w mediach społecznościowych poinformował, że lada dzień mamy poznać jego nowego pracodawcę. Pamiętajmy, że Magomedov sportowo był jednym z największych transferów KSW w ostatnich latach. 

Chciałbym wam wszystkim wyznać, że nie jestem już częścią najlepszej organizacji MMA w Europie KSW. Dziękuję wszystkim członkom zespołu za wsparcie i zaufanie. Szczególne wyrazy uznania należą się właścicielom Martinowi Lewandowskiemu oraz Maciejowi Kawulskiemu za zakontraktowanie mnie oraz danie szansy. Mój management rozpoczął już negocjacje z innymi organizacjami i już wkrótce dam znać, gdzie moja podróż będzie kontynuowana.

Abus Magomedov po gali KSW 58 otrzymał zawieszenie w walkach na sześć miesięcy oraz zakaz pracy w narożniku na 12 miesięcy. Było to spowodowane jego zachowaniem po walce Musaev-Jurisic.

Zobacz także:

Załęcki chętny na walkę z Sararą w KSW: Nikomu nie odmawiam, mogę walczyć z każdym! [WIDEO] Co wy na to?

Denis Załęcki nie zamierza kalkulować! Zawodnik walczący na gołe pięści trenuje również mieszane sztuki walki. Załęcki jest otwarty na starcie z Tomaszem Sararą, bo jak zapewnia nigdy nie odmawia wyzwań.

Mateusz Murański o Kwiecińskim: Jesteś zwykłym ścierwem! Będzie ciąg dalszy?

Mateusz Murański postanowił w mediach społecznościowych wypowiedzieć się o Alanie Kwiecińskim. Mowa o ostatnim kontrowersyjnym zachowaniu byłego uczestnika ”Ekipy z Warszawy”.