MMA PLKSWKSW: Martyn Ford zdradził kiedy zadebiutuje w MMA!

KSW: Martyn Ford zdradził kiedy zadebiutuje w MMA!

Foto: Martyn Ford facebook

O tym debiucie mówi się od dłuższego czasu i wszystko wskazuje na to, że w końcu kibice doczekają się Martyna Forda w klatce KSW. Brytyjczyk w mediach społecznościowych zdradził, kiedy planowany jest jego debiut w mieszanych sztukach walki.

38-latek to model fitness, kulturysta, trener personalny oraz aktor. Ford może popisać się kapitalnymi warunkami fizycznymi. ”Koszmar” mierzy 203 cm wzrostu, a waży ponad 140 kilogramów. Ford główne znany jest jako aktor.

Martyna fani sportów walki dobrze znają z produkcji w 2016 roku. Mowa o filmie ”Undisputed IV”, gdy Ford zmierzył się z Yuri Boyką. Już w filmie Martyn Ford robił ogromne wrażenie, a jak będzie będzie w klatce KSW? Na te pytania odpowiedź dostaniemy już w 2021 roku. 

Martyn Ford zdradził kiedy zadebiutuje w KSW!

Martyn Ford za pomocą mediów społecznościowych zdradził, kiedy fani mogą spodziewać się jego debiutu w klatce KSW. Brytyjczyk wyznał, że dojdzie do tego w czerwcu 2021 roku.

Debiut Brytyjczyka w KSW należy do tych wyczekiwanych. Wielu fanów było przekonanych, że nigdy nie dojdzie do walki Martyna w MMA, ale jak widać jest coraz bliżej realizacji. Walka Martyna była możliwa już w poprzednim roku w Ergo Arenie, a potem w Londynie, lecz ostatecznie wszystko zakończyło się fiaskiem.

Warto dodać, że Martyn Ford był przymierzany do Popka Monstera, który zastanawiał się nad powrotem do klatki. Ostatecznie ”Król Albanii” odmówił.

Też miałem walczyć z Fordem Martinem, ale ja w KSW raczej kariery bym nie zrobił. Lubię od czasu do czasu zawalczyć, żeby być w dobrej kondycji. Pożyć zdrowo te parę miesięcy i oczywiście dla pieniędzy, ale w zdrowym ciele zdrowy duch. Chodzę pijany powietrzem i jest dobrze.

Zobacz także:

Wielka metamorfoza pięściarki! Widzieliście?

Sylwia Kusiak pokazuje jak przełamywać bariery. Zobaczcie przemiany pięściarki z Koszalina

Don Kasjo o następnym rywalu! Kto nim będzie?

Don Kasjo zdradził, że jego najbliższy przeciwnik będzie mocny. Przypomnijmy, że Kasjusz postawił warunek FAME MMA. W następnym pojedynku musi zmierzyć się z kimś z UFC