MMA PLKSWKSW 73: Karolina Owczarz wraca na gali w Warszawie! Znamy przeciwniczkę!

KSW 73: Karolina Owczarz wraca na gali w Warszawie! Znamy przeciwniczkę!

Karolina Owczarz (4-2) swój następny pojedynek stoczy dwudziestego sierpnia w Warszawie. 29-latka podczas KSW 73 zmierzy się z Natalią Baczyńską (6-2). Owczarz będzie chciała wrócić na odpowiednie tory po ostatniej przegranej.

Owczarz

W main evencie zobaczymy kapitalnie zapowiadające się starcie pomiędzy Arkadiuszem Wrzoskiem, a Tomaszem Sararą. Nie udało się w formule K-1, a uda się w mieszanych sztukach walki. Na tej samej gali zobaczymy chociażby starcie zawodnika publiczności Radka Paczuskiego, który podejmie doświadczonego Jasona Radcliffe (17-9).

W wadze piórkowej zaś Daniel Rutkowski (13-3) zmierzy się z doświadczonym Lom-Ali Eksijewem (19-5). ”Rutek” będzie chciał odbudować się po nieudanej walce o pas mistrzowski.

Owczarz wraca do klatki!

Nastąpi to już dwudziestego sierpnia na gali KSW 73 w Warszawie. Karolina Owczarz (4-2) zmierzy się z Nataliną Baczyńską (6-2).

29-latka w poprzednim roku stoczyła dwie walki. Zaczęło się od pewne zwycięstwa z Moniką Kucinic. Gorzej było w ostatnim starcie… Tam była pełna dominacja w wykonaniu Sylwii Juśkiewicz, która wygrała pewnie na punkty.

Baczyńska po kolejnym zwycięstwie dostała szansę walki w największej organizacji w naszym kraju. Natalia zadebiutowała na KSW 69, gdy niejednogłośną decyzją sędziów przegrała z Sarą Luzar Smajić.

Zobacz także:

Tomasz Romanowski zabiera głos po nie zrobieniu wagi! Jest decyzja ”Tommy’ego”! Widzieliście?

Tomasz Romanowski (15-8) postanowił zabrać głos na insta stories. Podopieczny Piotra Bagińskiego przestrzelił z wagą. Romanowski podjął ważną decyzje. Przypomnijmy, że ”Tommy” już w sobotę wystąpi w main evencie KSW 72 w Kielcach, a rywalem jego będzie Andrzej Grzebyk (18-5).

Mateusz Murański z dużą pokorą: Fighterem jeszcze przez dłuższy czas się nie nazwę! Co wy na to?

Mateusz Murański po pierwszej konferencji FAME MMA 15 został zapytany czy czuje się aktorem i fighterem. ”Muran” zapewnia, że aspiruje do bycia zawodnikiem MMA, ale jest przed nim jeszcze długa droga. Mateusz zaznaczył, że ciężko trenuje z zawodowcami i chce wszystkich zaskoczyć swoimi postępami. Murański do swoich pojedynków trenuje w klubie Corpus Gym.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis