MMA PLKSWTomasz Romanowski zabiera głos po nie zrobieniu wagi! Jest decyzja ”Tommy’ego”!

Tomasz Romanowski zabiera głos po nie zrobieniu wagi! Jest decyzja ”Tommy’ego”!

Tomasz Romanowski (15-8) postanowił zabrać głos na insta stories. Podopieczny Piotra Bagińskiego przestrzelił z wagą. Romanowski podjął ważną decyzje. Przypomnijmy, że ”Tommy” już w sobotę wystąpi w main evencie KSW 72 w Kielcach, a rywalem jego będzie Andrzej Grzebyk (18-5).

Romanowski

Co ciekawe zwycięstwo miało dać Romanowskiemu walkę o tytuł w wadze półśredniej. Wygląda na to, że Tomasz będzie musiał obejść się smakiem. Tomasz aktualnie może pochwalić się passą dwóch zwycięstw z rzędu. ”Tommy” efektownie przed czasem odprawił Aleksandara Rakasa, a jednogłośną decyzją sędziów pokonał Michała Pietrzaka.

W tak zwanym co-main evencie dojdzie do wyczekiwanego starcia młodego pokolenia w wadze piórkowej. Patryk Kaczmarczyk (8-1) skrzyżuje rękawice z dotąd niepokonanym Dawidem Śmiełowskim (9-0).

Romanowski zabiera głos!

Tomasz Romanowski (15-8) zdecydował! ”Tommy” zapowiada, że kolejne pojedynki będzie toczył już w kategorii średniej. Romanowski wspomniał o wszystkim na insta stories.

Tomasz podczas dzisiejszego porannego ważenia wniósł prawie trzy kilogramy ponad limit.

Niestety nie udało się zrobić wagi, dużo zostało. Czas sobie powiedzieć stop w tej kategorii. Gratulacje dla Grzebyka, jutro damy wojnę życia

Zobacz także:

Łukasz Jurkowski zawalczyłby w freakowej organizacji? Weteran KSW zabiera głos!

Łukasz Jurkowski na insta stories odpowiadał na pytania fanów. Padło pytanie o potencjalną walkę ”Jurasa” w freakowej organizacji. Uznany komentator jest otwarty, lecz stawia ważny warunek.

Mateusz Murański chętny na starcie ze Szpilką: Niech nasza walka z Tańculą będzie eliminatorem! Co wy na to?

Mateusz Murański nie boi się wyzwań! ”Muran” w rozmowie z portalem FanSportu.pl zdradził, że za pół roku jest chętny i gotowy na starcie Arturem Szpilką. Mateusz podkreśla, że byłaby to walka typowo sportowa – bez żadnych tak zwanych dymów.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis