MMA PLFAME MMAMateusz Murański z dużą pokorą: Fighterem jeszcze przez dłuższy czas się nie nazwę!

Mateusz Murański z dużą pokorą: Fighterem jeszcze przez dłuższy czas się nie nazwę!

Mateusz Murański po pierwszej konferencji FAME MMA 15 został zapytany czy czuje się aktorem i fighterem. ”Muran” zapewnia, że aspiruje do bycia zawodnikiem MMA, ale jest przed nim jeszcze długa droga. Mateusz zaznaczył, że ciężko trenuje z zawodowcami i chce wszystkich zaskoczyć swoimi postępami. Murański do swoich pojedynków trenuje w klubie Corpus Gym.

Murański

Murański doczeka się rewanżowego starcia z Arkadiuszem Tańculą. Ich pojedynek odbędzie się na FAME MMA 15 już dwudziestego szóstego sierpnia w Łodzi.

Mateusz ostatni pojedynek stoczył na 14 edycji w Tauron Arenie, gdzie miał do wyjaśnienia mocny konflikt z Alanem Kwiecińskim. Mateusz po 3-rundach wygrał niejednogłośną decyzją sędziów. Warto zaznaczyć, że Murański w drugiej rundzie miał rywala na deskach.

Murański: Ja trenuje z fighterami, moi trenerzy to są fighterzy!

Mateusz Murański w rozmowie z portalem fansportu.pl został zapytany czy już w tym momencie czuje się fighterem. Zobaczcie co odpowiedział ”Muran”.

Aktorem jestem cały czas, a fighterem jeszcze przez dłuższy czas się nie nazwę. Ja trenuje z fighterami, moi trenerzy to są fighterzy. Ja jestem amatorem, który niespełna rok temu wszedł w świat sportów walki – amatorski, bo to w dalszym ciągu nie są walki zawodowe. No i, gdzieś tam idę tą drogą i fajnie się układa. Aktorem jestem zawsze i będę, a do zawodowca aspiruje.      

Zobacz także:

Tomasz Romanowski zabiera głos po nie zrobieniu wagi! Jest decyzja ”Tommy’ego”! Widzieliście?

Tomasz Romanowski (15-8) postanowił zabrać głos na insta stories. Podopieczny Piotra Bagińskiego przestrzelił z wagą. Romanowski podjął ważną decyzje. Przypomnijmy, że ”Tommy” już w sobotę wystąpi w main evencie KSW 72 w Kielcach, a rywalem jego będzie Andrzej Grzebyk (18-5).

Okniński podkręca atmosferę! W przygotowaniach Załęckiego pomoże wróg Szpilki?!

Pewne jest jedno – to nie ostatni mocny wpis Mirosława Oknińskiego w mediach społecznościowych. Uznany trener ponownie zaskoczył. Tym razem wspomniał o osobie, która może pomóc w przygotowaniach Denisowi Załęckiemu. Co ciekawe byłby to pięściarz, z którym Artur Szpilka ma konflikt i niedokończone sprawy.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis