Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLAlistair OvereemKSW 73: Alistair Overeem pomaga w przygotowaniach Wrzoska! Tomasz Sarara komentuje!

KSW 73: Alistair Overeem pomaga w przygotowaniach Wrzoska! Tomasz Sarara komentuje!

Arkadiusz Wrzosek aktualnie swoje przygotowania do debiutu w największej organizacji w naszym kraju spędza w Holandii. W przygotowaniach pogromcy Badra Hari pomaga legendarny Alistair Overeem. Już dwudziestego sierpnia na 73 edycji dojdzie do starcia z Tomaszem Sararą.

Wrzosek

Przypomnijmy, że Alistair Overeem wraca do rywalizacji w K-1. Ósmego października podczas GLORY: Collision 4 dojdzie do jego trzeciego starcia z Badrem Harim.

Póki co jest 1-1 w rywalizacji Badra Hariego z Alistairem Overeemem. Druga ich walka miała miejsce pod koniec 2009 roku. Hari w Japonii po dwóch minutach i 14 sekundach cieszył się ze zwycięstwa przed czasem.

Co możecie zobaczyć poniżej:

Tomasz Sarara komentuje!

Arkadiusz Wrzosek aktualnie przebywa w Bredzie, gdzie przygotowuje się do debiutu w mieszanych sztukach walki. Wrzoskowi pomaga legendarny Alistair Overeem.

Tomasz Sarara postanowił zabrać głos.

Cytując klasyk ”To i tak by nic nie dało” 😀 Pozdrawiam

Zobacz także:

Murański gotowy stoczyć trzy walki jednego wieczoru: Tego szczura? Z dwoma połamanymi rękami!

Jacek Murański wraz z ”Konopskyym” byli gośćmi wczorajszego ”cage’a” na kanale FAME MMA. W pewnym momencie organizacja postanowiła zadzwonić do Sergiusza Górskiego. Doszło, więc do konfrontacji słownej z ”Muranem”, który co ciekawe wyznał, że jest gotowy stoczyć trzy walki jednego wieczoru. Mowa o gali FAME MMA 15, która dwudziestego szóstego sierpnia odbędzie się w Łodzi.

Dana White wskazał kandydata na “nowego McGregora”: On ma to coś! Ma racje?

Szef największej organizacji MMA na świecie – Dana White najwyraźniej znalazł kandydata na “nowego Conora McGregora”. Na pewno przynajmniej wydaje mu się, że takiego kogoś znalazł!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis