MMA PLFAME MMAMurański gotowy stoczyć trzy walki jednego wieczoru: Tego szczura? Z dwoma połamanymi rękami!

Murański gotowy stoczyć trzy walki jednego wieczoru: Tego szczura? Z dwoma połamanymi rękami!

Jacek Murański wraz z ”Konopskyym” byli gośćmi wczorajszego ”cage’a” na kanale FAME MMA. W pewnym momencie organizacja postanowiła zadzwonić do Sergiusza Górskiego. Doszło, więc do konfrontacji słownej z ”Muranem”, który co ciekawe wyznał, że jest gotowy stoczyć trzy walki jednego wieczoru. Mowa o gali FAME MMA 15, która dwudziestego szóstego sierpnia odbędzie się w Łodzi.

Murański

Jacek Murański szykuje się do następnego starcia w mieszanych sztukach walki. Jeżeli Arkadiusz Tańcula będzie w stanie walczyć, to w Łodzi zobaczymy jego drugie starcie w rzymskiej klatce z Jackiem Murańskim. To nie koniec, bo ”Muran” ma zmierzyć się również z ”Szalonym Reporterem”.

Przypomnijmy, że Murański już w przeszłości w mocny sposób wypowiadał się o popularnym ”Nitro”.

Ten żałośny mentalny” śmietnik” nitro- nazywa publicznie Nasz kraj Polskę cyt ” kurwidołkiem” i życzy Nam Polakom okupacji(!!!!!) . W innym materiałem opisuje ten moralny” śmietnik” siebie jako cyt ” mieszkającego w Breslau (!!!!!)niemieckiego pana ( !!!!)” którego to cyt. “….pana z zagranicy polaczki mają szanować (!!!!!) . Ten pogubiony ” śmietnik “żałośny bękart losu, który jak sam chwali się ( czy żali? ), że jest pochodzenia niemiecko- ruskiego ( babcia Rosjanka a dziadek Niemiec) lży i złorzeczy publicznie Polsce !!!! Polsce , która go w swej łaskawości gości !!!! Polsce , w której miesza w umysłach i sercach (jako jeden z najbardziej tzw ” zasiegowych ” youtu.berów) polskiej młodzieży !!!! Polsce, która pozwala zarabiać mu pieniądze – na wątpliwej co do warstwy merytorycznej aktywności internetowej. #wroclawaniebreslau

To jest wojna a nie jak ten śmietnik. Nitro uważa jakaś komputerowa gierka. Cywile ukraińscy pod ruskimi bombami NA POWAŻNIE GINĄ !!!! DZIECI GINĄ POD RUSKIMI BOMBAMI NA POWAŻNIE!!!!! – kontynuował Murański.

Posted by Freak Fight on Sunday, May 1, 2022

Nitro odpowiada Murańskiemu!

Jacek Murański podczas wczorajszego cage’a wyjawił, że jest gotowy na FAME MMA 15 stoczyć trzy pojedynki. Jego ostatnim przeciwnikiem byłby Sergiusz Górski. Doszło do odpowiedzi.

Jacek Murański: Wyjdź na trzeciego, po Reporterze i po Tańculi, to zobaczymy, czy mam bliżej, czy dalej. Bo jesteś ode mnie, ile tam? 27 lat młodszy (…) Tegoż? Tego szczura?! Z dwoma połamanymi rękami! Na trzeciego niech wychodzi. Zobaczymy, kto ma bliżej, niż dalej!

Nitrozyniak: Nie stać cię na to. Powiem ci tak, jesteś ku**ą nie wartą atencji, więc to jest chyba ostatni raz, kiedy ja z tobą w życiu rozmawiałem. Nie próbuj do mnie podchodzić w życiu realnym.

Całe nagranie poniżej:

Zobacz także:

[TYLKO U NAS] Norman Parke porządnie namieszał! FAME MMA przedstawia nam dowody! Widzieliście?

Dogłębnie zbadaliśmy szczegóły rozstania FAME MMA z Normanem Parke. Skontaktowaliśmy się ze “Storminem”, który przekazał nam swoją wersję zdarzeń, a następnie otrzymaliśmy zupełnie inną – popartą dowodami – wersję od organizacji FAME. Trzeba przyznać, że Irlandczyk z Północy znów porządnie namieszał. Jednak szczytem sprawy wydaje się wysłana 7 lipca wiadomość do włodarza FAME, której treść prezentujemy poniżej.

Weekendowy rozkład jazdy z MMA [29-31.07.2022] Co będziecie oglądać?

Co warto obejrzeć w najbliższy weekend? Zapoznajcie się z naszym rozkładem jazdy.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis