MMA PLDana WhiteDana White wskazał kandydata na “nowego McGregora”: On ma to coś!

Dana White wskazał kandydata na “nowego McGregora”: On ma to coś!

Szef największej organizacji MMA na świecie – Dana White najwyraźniej znalazł kandydata na “nowego Conora McGregora”. Na pewno przynajmniej wydaje mu się, że takiego kogoś znalazł!

Dana White wskazał kandydata na

W rozmowie z portalem MMAjunkie.com, sternik UFC wskazał zawodnika, który jego zdaniem “ma to coś”, co miał Conor McGregor, kiedy budował swoją marketingową i sportową potęgę.

Dana White wskazał kandydata na “nowego McGregora”

Amerykaninowi chodzi o postać Paddy’ego Pimbletta, który w organizacji UFC ma już rekord 3-0 i śmiało wdrapuje się w górę rankingów wagi lekkiej.

W miniony weekend Pimblett na gali UFC w Londynie poddał Jordana Leavitta, czym ponownie zapunktował u swojego szefa.

White tak się wypowiada o Brytyjczyku:

“Jest trochę za wcześnie, by mówić o walkach mistrzowskich, ale on ma to coś, co miał McGregor. Kiedy przychodzi, pokazuje się na arenie, jak fani go odbierają, jak media go opisują. Ludzie szukają o nim informacji. Paddy Pimblett ma to coś. W następnej walce może weźmiemy go na galę PPV do Bostonu albo Nowego Jorku, a potem będzie walczył w Las Vegas.”

A Wy co sądzicie o “dziwacznym” Brytyjczyku?

Zobacz także:

Mocny trening Jacka Murańskiego na bieżni! Czy ktoś go zatrzyma na gali FAME MMA 15? [WIDEO]

Jacek Murański gotowy na następne starcia w rzymskiej klatce? Okaże się już dwudziestego szóstego sierpnia w Łodzi, gdy ”Muran” ponownie zaprezentuje swoje umiejętności. Póki co w sieci pojawiło się nagranie z treningu Jacka na bieżni. Szybko filmik wzbudził bardzo duże zainteresowanie.

Khamzat Chimaev jest wielkim fanem Nate’a Diaza, z którym zmierzy się na UFC 279: Dorastałem oglądając go! Zaskoczeni?

Nowa wschodząca gwiazda organizacji UFC – Khamzat Chimaev gościł w programie The MMA Hour, gdzie w rozmowie z Arielem Helwanim przyznał, że jest wielkim fanem Nate’a Diaza.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis