Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLKSWKSW 69: Robert Ruchała po ciężkiej walce pokonał Michele Baiano. To Polak zachował nieskazitelny rekord!

KSW 69: Robert Ruchała po ciężkiej walce pokonał Michele Baiano. To Polak zachował nieskazitelny rekord!

Robert Ruchała (7-0) pokonał Michele Baiano (7-1) jednogłośną decyzją w pojedynku niepokonanych dotąd zawodników podczas gali KSW 69 w Warszawie.

KSW 69 Robert Ruchała

Pojedynek rozpoczął się od prób niskich kopnięć z obu stron. Ruchała trafił okrężnym kopnięciem, ale rywal zamortyzował uderzenie. Kilka dobrych ciosów w wykonaniu Baiano. Polak okpywal zaś jego nogę wykroczną. Zawodnik Grapplingu Kraków musiał mieć się jednak na baczności, gdyż ciosy jego rywala były bardzo groźne.

Baiano mocno ruszył na początku drugiej rundy. Obszerne ciosy w wykonaniu włoskie zawodnika. Ruchała zdołał skrócić dystans i złapać klincz. Docisnął rywala do siatki a potem efektownym haczeniem go przewrócił. W parterze Polak starał się ustabilizować przeciwnika. Reprezentant Grapplingu Krakow utrzymywał rywala na plecach od czasu do czasu atakując krótkimi ciosami. Ruchała przede wszystkim obijał korpus Włocha, ale czasem też uderzył w głowę. W końcówce rundy Polak poprawił jeszcze pozycję i wzmocnił tempo uderzeń.

Kilka dobrych ciosów w wykonaniu Baiano na początku trzeciej rundy. Ruchała nie zapominał o okopywaniu wykrocznej nogi oponenta. Były też kopnięcia po obrocie. Włoch trafił go jednak mocnym prostym. Po dobrym fragmencie stójki Baiano Ruchała skrócił dystans. Pojedynek przeniósł się do parteru. Tam Baiano ostatecznie znalazł się za plecami polskiego zawodnika. Ruchale udało się jednak wyswobodzić i po chwili znalazł się na górze. Zawodnik Grapplingu Krakow kontrolował przeciwnika i wepchnął go w siatkę. Zaakcentował swoją przewagę krótkimi ciosami nie pozwalając wstać rywalowi już do końca pojedynku.

O wyniku pojedynku musieli decydować sędziowie. 30-27, 30-27, 30-27 – wszyscy sędziowie zgodnie wskazali zwycięzcę. Został nim Robert Ruchała.

Zobacz także:

Będzie walka Paweł Jóźwiak vs Marcin Najman! Za nami I Konfrontacja właścicieli przed starciem [WIDEO]

Wszystko wskazuje na to, że w końcu doczekamy się sfinalizowania konfliktu między dwoma właścicielami polskich organizacji mieszanych sztuk walki w klatce! Paweł Jóźwiak i Marcin Najman mają za sobą I Konfrontację przed ich planowanym starciem!

Bellator 278 – wyniki. Liz Carmouche nową mistrzynią. Kontrowersyjne przerwanie? [WIDEO]

W Honololu odbyła się gala Bellator 278. Była to pierwsza z dwóch gal Bellatora zaplanowana na Hawajach w ten weekend. Przerwanie w walce wieczoru wzbudziło jednak sporo kontrowersji.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis