MMA PLKSWKSW 64 w Atlas Arenie! Mistrz wagi koguciej Sebastian Przybysz w rozpisce wydarzenia!

KSW 64 w Atlas Arenie! Mistrz wagi koguciej Sebastian Przybysz w rozpisce wydarzenia!

Znamy już pierwsze szczegóły gali KSW 64! Polski gigant właśnie opublikował wiadomość o swojej następnej imprezie!

KSW 64 odbędzie się już 23 października i powróci do łódzkiej Atlas Areny! Impreza ta odbędzie się zatem z udziałem fanów i to będzie ich powrót na halę po pandemii!

KSW 64 w Ergo Arenie! Mistrz wagi koguciej Sebastian Przybysz w rozpisce wydarzenia!

W jednej z najważniejszych walk KSW 64 wystąpi mistrz wagi koguciej, Sebastian Przybysz. Inną ogłoszoną walką na tę imprezę jest starcie Roberta Ruchały z Patrykiem Kaczmarczykiem, o którym piszemy w osobnej wiadomości.

Przybysz jest mistrzem wagi koguciej KSW od marca tego roku, kiedy to na gali KSW 59: Fight Code pokonał decyzją sędziów ówczesnego mistrza Antuna Racica. Starcie to było fenomenalnym pokazem umiejętności obu zawodników.

Sebastian Przybysz znajduje się aktualnie w serii czterech zwycięstw z rzędu.

Zobacz także:

Denis Załęcki nawołuje Parke do walki: Ty chcesz pieniędzy, a ja walczę o honor!

Ostatnio miała miejsce konferencja gali EFM SHOW 2. Po niej narodził się konflikt pomiędzy Denisem Załęckim a kontrowersyjnym Irlandczykiem z północy Normanem Parke.

Charles Oliveira vs Dustin Poirier na UFC 269! Są szczegóły starcia o pas wagi lekkiej!

Pojedynek Charles Oliveira vs Dustin Poirier został walką wieczoru gali UFC 269! Poznaliśmy szczegóły starcia, którego stawką będzie pas mistrzowski wagi lekkiej!

Kursy Superbet na galę KSW 63

Już w najbliższą sobotę czeka nas gala KSW 63. Sprawdźcie jakie kursy na to wydarzenie przygotował nasz partner, firma bukmacherska Superbet.