MMA PLKSWKSW 63: Świetny debiut Emilii Czerwińskiej! Rozniosła Weronikę Eszer łokciami w parterze

KSW 63: Świetny debiut Emilii Czerwińskiej! Rozniosła Weronikę Eszer łokciami w parterze

Za nami druga walka pań zakontraktowanych na galę KSW 63. W klatce zobaczyliśmy debiutujące w tej formule Emilię Czerwińską i Weronikę Eszer.

Czerwińska

Z klatki zwycięsko wyszła kickbokserka – Emilia Czerwińska.

Walka zaczęła się bardzo efektownie. Eszer udało się sprowadzić Czerwińską i tam mocno nastraszyła utytułowaną kickbokserkę. Jednak ani balacha, ani trójkąt nogami nie zakończył tej walki. Czerwińska za to uciekła z niedogodnej pozycji i była w stanie napierać z góry na rywalkę. Znajdywała także miejsce, by zdobyć dosiad i ciosami męczyć zamęczoną Eszer. Pierwsza runda jednak nie przyniosła rozstrzygnięcia.

W drugiej rundzie Eszer szukała sprowadzenia, ale robiła to na tyle nieporadnie, że Czerwińska dobrze się przed nimi broniła, a i znajdywała okazję, by zdobyć dosiad, a nawet postraszyć Eszer poddaniem. Ostatecznie jednak Czerwińska wygrała przez TKO, kiedy to kolejny raz miała z góry rywalkę i obijała jej twarz łokciami. Sędzia Łukasz Bosacki w drugiej rundzie przerwał to nierówne starcie.

Zobacz także:

Denis Załęcki nawołuje Parke do walki: Ty chcesz pieniędzy, a ja walczę o honor!

Ostatnio miała miejsce konferencja gali EFM SHOW 2. Po niej narodził się konflikt pomiędzy Denisem Załęckim a kontrowersyjnym Irlandczykiem z północy Normanem Parke.

Charles Oliveira vs Dustin Poirier na UFC 269! Są szczegóły starcia o pas wagi lekkiej!

Pojedynek Charles Oliveira vs Dustin Poirier został walką wieczoru gali UFC 269! Poznaliśmy szczegóły starcia, którego stawką będzie pas mistrzowski wagi lekkiej!

Kursy Superbet na galę KSW 63

Już w najbliższą sobotę czeka nas gala KSW 63. Sprawdźcie jakie kursy na to wydarzenie przygotował nasz partner, firma bukmacherska Superbet.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis