MMA PLKSWKSW 61: Ivan Erslan skończył Przemysława Mysialę już w 1. rundzie [WIDEO]

KSW 61: Ivan Erslan skończył Przemysława Mysialę już w 1. rundzie [WIDEO]

Foto: KSW/Sebastian Rudnicki

Ivan Erslan (10-1, 1 N/C) pokonał Przemysława Mysialę (24-11-1) przez techniczny nokaut w drugiej rundzie na gali KSW 61 w Gdańsku.

Na początku walki Erslan zajął miejsce w środku klatki i punktował długimi lewymi prostymi. W ten sposób Chorwat kontrolował pojedynek czasami dokładając do tego też prawą rękę. Mysiala wciąż pozostawał jednak groźny. Polak na moment zdołał przewrócić przeciwnika, ale nie utrzymał go długo. Trafił też mocno co oponent z pewnością odczuł. Erslan ruszył jednak do ofensywy i zasypał “Miśka” gradem ciosów. Szczególnie mocny był obszerny prawy sierpowy pod siatką. Mysiala przewrócił się a Chorwat bił dalej. W końcu sędzia przerwał pojedynek.

Erslan odbudował się po ostatniej porażce z Tomaszem Narkunem i odniósł drugie zwycięstwo w KSW. Po raz kolejny zwyciężył już w pierwszej rundzie.

Zobacz także:

FEN stoczy batalię o kontrakt Murańskiego w FAME MMA? Paweł Jóźwiak: Pomożemy Muranom odzyskać pieniądze!

Wygląda na to, że organizacja FEN stoczy batalię o kontrakt Mateusza Murańskiego w FAME MMA. Chodzi o rzekome złamanie warunków umowy, jaka obowiązywała zawodnika po jego walce z Arkadiuszem Tańculą na FAME MMA 10.

Floyd Mayweather i Logan Paul twarz w twarzą tuż przed walką. Zmierzą się już w ten weekend! [WIDEO]

Już w najbliższy weekend dojdzie do pojedynku między legendą zawodowego boksu Floydem Mayweatherem Jr (50-0, 27 KO) a popularnym youtuberem Loganem Paulem (0-1). Najpierw jednak uczestnicy tego wydarzenia ponownie potkali się twarzą w twarz.