Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLUFCKrólewskie powitanie mistrza UFC! Jiri Prochazka przyciągnął tłumy kibiców na spotkanie w Czechach [WIDEO]

Królewskie powitanie mistrza UFC! Jiri Prochazka przyciągnął tłumy kibiców na spotkanie w Czechach [WIDEO]

To było prawdziwie królewskie powitanie mistrza UFC! Nowokoronowany czempion wagi półciężkiej największej organizacji MMA na świecie – Jiri Prochazka przyciągnął tłumy kibiców na spotkanie z nim po powrocie do Czech.

Jiri Prochazka

Po powrocie z pasem UFC, który w minioną sobotę na gali UFC 275 odebrał Gloverowi Teixeirze, poddając Brazylijczyka pod koniec piątej rundy starcia:

Królewskie powitanie mistrza UFC! Jiri Prochazka przyciągnął tłumy kibiców na spotkanie w Czechach

Teraz Prochazka powrócił do swojego ojczystego kraju, gdzie na spotkaniu z nowym mistrzem UFC przyszedł tłum kibiców. To piękna chwila dla naszego europejskiego MMA!

Podobne powitanie w Cieszynie miał swego czasu Jan Błachowicz, który także przyjechał na spotkanie z kibicami jako mistrz wagi półciężkiej UFC. Błachowicz ciągle ma ochotę na kolejną walkę o pas mistrzowski, a wiele znaków na niebie i ziemi wskazuje na to, że to właśnie Polak będzie rywalem Czecha w jego pierwszej obronie mistrzowskiego pasa.

Kto wie, może doczekamy się walki Prochazka vs Błachowicz na gali UFC w Polsce?

Zobacz także:

Bob Sapp chce walczyć z Mike Tysonem! Zapowiada, że wyrwie mu serce! Widzieliście?

Bob Sapp nie powiedział ostatniego słowa. Jak widać weteran jest gotowy na kolejne wyzwania. ”Bestia” w weekend w mediach społecznościowych wyznał, że chciałby zmierzyć się z Mike Tysonem. Dodatkowo Sapp zapowiedział, że… wyrwie mu serce i rozerwie je na strzępy.

Mirosław Okniński zapewnia: Prochazka to łatwiejszy rywal dla Błachowicza niż Glover! Co wy na to?

Mirosław Okniński zabrał głos na facebooku po gali UFC 275 w Singapurze. Uznany trener w naszym kraju zapewnia, że Jan Błachowicz (29-9) będzie miał łatwiej z Jiri Prochazką (29-3-1) niż ostatnim swoim pogromcą – Gloverem Teixeirą (33-8).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis