MMA PLJan BłachowiczMirosław Okniński zapewnia: Prochazka to łatwiejszy rywal dla Błachowicza niż Glover!

Mirosław Okniński zapewnia: Prochazka to łatwiejszy rywal dla Błachowicza niż Glover!

Mirosław Okniński zabrał głos na facebooku po gali UFC 275 w Singapurze. Uznany trener w naszym kraju zapewnia, że Jan Błachowicz (29-9) będzie miał łatwiej z Jiri Prochazką (29-3-1) niż ostatnim swoim pogromcą – Gloverem Teixeirą (33-8).

Okniński

Jiri Prochazka zmierzający do szatni wszedł w dyskusję z ”Cieszyńskim Księciem”. Jiri powiedział, że były mistrz wagi półciężkiej podczas rozmowy był agresywny.

To było nieco przyjazne, nieco agresywne. Po tym jak się zgodziłem, jak przyznałem, że on będzie następny to on zaczął być agresywny, zobaczył kamery. Napinał się (…) Tak. Wysłałem mu buziaka, chciałem mu przekazać miłość. On był bardzo agresywny. Na początku się uśmiechał, a po walce był bardzo agresywny, krzyczał o walkę więc ja mu jedynie odpowiedziałem ”Kocham Cię, Jan. Porozmawiamy w klatce”.

Tak to widzi trener Okniński!

Mirosław Okniński zapewnia, że Jiri Prochazka będzie bardziej pasował Janowi Błachowiczowi niż Glover Teixeira.

Prochazka to łatwiejszy rywal dla Błachowicza niż Glover. Janek powinien wygrac przez KO.

Ponadto trener zrobił krótką analizę.

Glover podłączał Prochazke wcale nie jest taki odporny na ciosy. Myślę, że Polska siła może urwać mu głowę. PROCHAZKA NIE ZAGROZI JANKOWI W ZAPASACH I PARTERZE BO WALKA BĘDZIE W STÓJCE. JANKOWI PASUJE PROCHAZKA STYLISTYCZNIE.

Prochazka to łatwiejszy rywal dla Blachowicza niz Glover .Janek powinien wygrac przez KO.

Posted by Mirek Okniński on Sunday, June 12, 2022

Zobacz także:

Oficjalnie Joanna Jędrzejczyk kończy karierę po UFC 275! To były lata wielkich emocji! Widzieliście?

Wielka szkoda, bowiem Joanna Jędrzejczyk (16-5) po potencjalnym zwycięstwie w Singapurze walczyłaby o pas mistrzowski w wadze słomkowej, który tak długo dzierżyła. Polak ponownie musiała uznać wyższość Weili Zhang (22-3), która w kolejnym pojedynku skrzyżuje rękawice z Carlą Esparzą (19-6). Jędrzejczyk po przegranej w rewanżu postanowił zakończyć swoją barwną karierę.

Na gali SCF 2 u Grzegorza Szulakowskiego walczyło dwóch zawodników… bez rąk! Co wy na to?

Wczoraj w Kępnie odbyła się gala SCF 2, której właścicielem jest były zawodnik KSW, a obecnie gwiazdor walki wieczoru gali Prime 2: Kosmos – Grzegorz Szulakowski. Na tej gali kibice oglądali pojedynek dwóch zawodników… bez rąk!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis