MMA PLNajnowszeMike TysonBob Sapp chce walczyć z Mike Tysonem! Zapowiada, że wyrwie mu serce!

Bob Sapp chce walczyć z Mike Tysonem! Zapowiada, że wyrwie mu serce!

Bob Sapp nie powiedział ostatniego słowa. Jak widać weteran jest gotowy na kolejne wyzwania. ”Bestia” w weekend w mediach społecznościowych wyznał, że chciałby zmierzyć się z Mike Tysonem. Dodatkowo Sapp zapowiedział, że… wyrwie mu serce i rozerwie je na strzępy.

Sapp

Warto zaznaczyć, że taki pojedynek mógł dojść do skutku. Legendarny pięściarz w programie Joe Rogana wyjawił, że początkowo jego przeciwnikiem nie miał być Roy Jones Jr, a wspomniany Bob Sapp. 

49-latek ostatni pojedynek stoczył we wrześniu 2018 roku na gali Rizin 13, gdzie zmierzył się z debiutującym sumitą Kinataro Osunaarashi. Sapp dość niespodziewanie wygrał. Było to zwycięstwo jednogłośną decyzją sędziów. Wielu kibiców zarzuca Sappowi, że już od kilku dobrych lat jeździ tylko po wypłatę.

Sapp do Tysona: Mam dla Ciebie wyzwanie!

Bob Sapp w mediach społecznościowych wyszedł z ważnym przesłaniem do Mike Tysona. Sapp ma nadzieję, że dojdzie do ich starcia.

Mike, teraz wszyscy wiemy, co się stało, gdy rozmawialiśmy o walce. Wysłałem Ci zdjęcie wraz z tym zdaniem ”Mike, jeśli będziesz ze mną walczył, wyrwę ci serce i rozerwę je na strzępy”. I nadal jest ono aktualne (…) Co do Ciebie, Mike. Mam dla Ciebie wyzwanie. Odkąd przestałeś biegać, posłuchaj mnie przez chwilę. Ty, ja i dwóch moich najlepszych fighterów kontra dwóch twoich najlepszych fighterów. Wstań, Markizie Queensbury Rules. Bo za bardzo boicie się walczyć jeden na jednego. Załatwię was wszystkich, punkowi bokserzy. Lubię małego Michaela. Lubię małego Michaela. To jest moje wyzwanie. Znasz mój wiek. Walczcie ze mną. Albo z moją ekipą.

Całe nagranie poniżej:

https://www.instagram.com/p/CeX32kDFRvz/

Zobacz także:

Prezes FEN Paweł Jóźwiak pokazał walkę z cieniem na tle uroków Mazur. Jego rywal – Marcin Najman w strachu?

O tej walce już teraz jest głośno, a z biegiem czasu będzie jeszcze głośniej! Prezes FEN Paweł Jóźwiak pokazał bowiem walkę z cieniem i zrobił to na łódce na tle urokliwych Mazur.

KSW poruszone wyczynem Anity Włodarczyk! Piękna reakcja polskiej organizacji! Widzieliście?

Niedawno pisaliśmy, że Anita Włodarczyk sama pojmała złodzieja, który chciał ukraść jej auto. Polska mistrzyni olimpijska popisała się nieprzeciętnymi umiejętnościami i sama pojmała złodzieja! Na jej wpis odpowiedziała organizacja KSW.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis